Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова, 2 клас

Позиції 1 з 12 з 62

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 62

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Додаткові товари

Починаючи з: 92 грн

Починаючи з: 112 грн

105,00 грн.
552,00 грн.
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

У сучасному світі комунікацій знання англійської мови є важливою складовою успішного життя. Тому зараз, як ніколи, для батьків є важливим заохотити свою дитину до навчання. Для цього маленьким школярикам потрібно розкрити мотивацію. Наприклад, якщо вони добре розуміють англійську мову, то зможуть подивитися улюблені мультики без дублюючого перекладу, прочитати Гаррі Поттера в оригіналі, та підспівувати зарубіжним співакам.

 

Ми запрошуємо вас продовжити подорож до дивовижної країни англійської мови разом з вашими дітьми.У даному розділі нашого магазину розташовані найкращі підручники та посібники для дітей 2 класу. Для цікавого вивчення англійської мови пропонуємо підручник «Англійська мова 2 клас», заняття в якому викладено в ігровій формі з перевагою усного спілкування. А різноманітні рухливі ігри, якими насичена книжка «Англійська мова 2 клас», сприятимуть підтримці інтересу дітей до занять і зняттю напруги.

 

У підручнику «Англійська мова книга 2 клас» містяться фонетичні та лексичні ігри з використанням прислів'їв, віршів і пісень, які розвивають пам'ять, логіку, мислення. Підручники представлені в нашому магазині пройшли серйозну перевірку і активно використовуються в учбовому процесі.

 

Батьки, обираючи підручник зверніть увагу на те, щоб у ньому, окрім стандартних вправ, були присутні творчі завдання. Книга «Вивчаємо англійську мову 2 клас» буде цікавою для школяра і ваша дитина із задоволенням буде виконувати домашню роботу.

 

Вправи для розвитку орфографічних умінь школярів та цікаві завдання, ви можете знайти на сторінках видання «Англійська мова 2 клас вправи», яке призначено для опрацювання та закріплення лексики і граматичних структур матеріалу підручника.

 

Складовою частиною учбових матеріалів для 2 класу є «Англійська мова 2 клас зошит», який містить вправи для виконання школярами як у класі так і в дома. Матеріали даного зошита сприяють розвитку читання та письма учнів. У зошиті також можно знайти завдання на самоперевірку.

 

Батькам, які бажають допомогти своїм дітям рекомендуємо займатися додатково у дома або на прогулянці, повторюючи з дитиною вивчені слова. Матеріал для занять ви знайдете у підручнику «Англійська мова 2 клас Калініна», що дозволить підтримувати інтерес до предмета не тільки під час занять у школі, але й в позашкільний час.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України