Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова 10 клас

Позиції 1 з 12 з 16

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 16

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Додаткові товари

Починаючи з: 107 грн

Починаючи з: 104 грн

Починаючи з: 236 грн

Починаючи з: 260 грн

598,00 грн.
87,00 грн.
Останні відгуки клієнтів
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі
Українська мова 3 клас Захарійчук Підручник
Это уже третий учебник, который я покупаю на этом сайте)) С предоплатой на карту - очень даже удобно...
10 трав. 2018, Анна Читати далі
Інформатика 3 клас Коршунова Підручник
Собака пожувала книжку((( Дуже рада, що так безпроблемно її знайшла і купила. Сайт із доволі зручною...
10 трав. 2018, Уляна Читати далі

Для кожної вікової категорії освітяни розробляють індивідуальні методи полегшеного засвоєння іноземної мови. Зважають на те, що у старшому віці учень починає інакше ставитись до вивчення окремих дисциплін. В деяких випадках десятикласники хибно приймають вивчення англійської за суху необхідність. Автори сучасних підручників стараються протистояти подібним пасивним проявам вивчення мови. І якраз англійська мова 10 клас підручник спонукає школяра до поглиблення своїх знань, отримання практичних навичок і головне - усвідомлення важливості цих знань в майбутньому.

 

Якщо в маленькому віці дитина легко засвоює будь-який новий матеріал, то в дорослому їй додатково потрібна внутрішня чи зовнішня мотивація. Для старшокласників своєрідним авторитетом є власне оточення, і книга англійська мова 10 клас використовує цей фактор. В підручнику подається матеріал, близький кожному десятикласнику. Завдяки такій подачі школяр здатен мимовільно акумулювати отриману інформацію. Фотографії кумирів з докладними описами, цікаві діалоги, представлені в молодіжному стилі, замітки на тему новітніх технологій (телефонія, ІТ-технології) та ін. Та і дизайн сторінок підручника розроблений спеціально для максимального заохочення учня. Така структурованість і комплексність подачі матеріалу сприяє вмотивованому вивченню навіть надскладної теми.

 

Варно зазначити, що вивчення англійської мови за допомогою підручників повинно підкріплюватися і досвідом. Старшокласники повинні систематизувати свої знання, легко сприймати мову і не боятись висловлюватись, уміти говорити чітко і впевнено, незалежно від рівня володіння мовою. Сформувати відповідні навички допоможуть, наприклад, рольові ігри, міні-постановки в класі і т. п. В такому випадку школярі вчаться сприймати мову на слух, реагувати на зміну ситуації, прогнозувати ці зміни, отримати деякий досвід і не розгубитися на зустрічі із іноземцем.

 

Безумовно, практичне застосування мови вимагає від учня постійного накопичення знань, а книга англійська мова 10 клас допоможе проявити власне сам інтерес до мови. Цей добрий помічник стане в пригоді як вчителеві, так і учням.

 

У нас на сайті також представлені книги-розв’язники для самоперевірки, які допоможуть впевнитись в правильності виконаних вправ. Зокрема, часто необхідно використовувати розв’язник англійська мова 10 клас Калініна, який містить відповіді на всі практичні завдання

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України