Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова 10 клас

Позиції 1 з 12 з 16

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 16

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Додаткові товари

Починаючи з: 107 грн

Починаючи з: 104 грн

Починаючи з: 236 грн

Починаючи з: 260 грн

598,00 грн.
87,00 грн.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Для кожної вікової категорії освітяни розробляють індивідуальні методи полегшеного засвоєння іноземної мови. Зважають на те, що у старшому віці учень починає інакше ставитись до вивчення окремих дисциплін. В деяких випадках десятикласники хибно приймають вивчення англійської за суху необхідність. Автори сучасних підручників стараються протистояти подібним пасивним проявам вивчення мови. І якраз англійська мова 10 клас підручник спонукає школяра до поглиблення своїх знань, отримання практичних навичок і головне - усвідомлення важливості цих знань в майбутньому.

 

Якщо в маленькому віці дитина легко засвоює будь-який новий матеріал, то в дорослому їй додатково потрібна внутрішня чи зовнішня мотивація. Для старшокласників своєрідним авторитетом є власне оточення, і книга англійська мова 10 клас використовує цей фактор. В підручнику подається матеріал, близький кожному десятикласнику. Завдяки такій подачі школяр здатен мимовільно акумулювати отриману інформацію. Фотографії кумирів з докладними описами, цікаві діалоги, представлені в молодіжному стилі, замітки на тему новітніх технологій (телефонія, ІТ-технології) та ін. Та і дизайн сторінок підручника розроблений спеціально для максимального заохочення учня. Така структурованість і комплексність подачі матеріалу сприяє вмотивованому вивченню навіть надскладної теми.

 

Варно зазначити, що вивчення англійської мови за допомогою підручників повинно підкріплюватися і досвідом. Старшокласники повинні систематизувати свої знання, легко сприймати мову і не боятись висловлюватись, уміти говорити чітко і впевнено, незалежно від рівня володіння мовою. Сформувати відповідні навички допоможуть, наприклад, рольові ігри, міні-постановки в класі і т. п. В такому випадку школярі вчаться сприймати мову на слух, реагувати на зміну ситуації, прогнозувати ці зміни, отримати деякий досвід і не розгубитися на зустрічі із іноземцем.

 

Безумовно, практичне застосування мови вимагає від учня постійного накопичення знань, а книга англійська мова 10 клас допоможе проявити власне сам інтерес до мови. Цей добрий помічник стане в пригоді як вчителеві, так і учням.

 

У нас на сайті також представлені книги-розв’язники для самоперевірки, які допоможуть впевнитись в правильності виконаних вправ. Зокрема, часто необхідно використовувати розв’язник англійська мова 10 клас Калініна, який містить відповіді на всі практичні завдання

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України