Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова 10 клас

11 шт.

на сторінці

11 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Додаткові товари

Починаючи з: 100 грн

Починаючи з: 112 грн

Починаючи з: 236 грн

Починаючи з: 300 грн

598,00 грн.
87,00 грн.
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Для кожної вікової категорії освітяни розробляють індивідуальні методи полегшеного засвоєння іноземної мови. Зважають на те, що у старшому віці учень починає інакше ставитись до вивчення окремих дисциплін. В деяких випадках десятикласники хибно приймають вивчення англійської за суху необхідність. Автори сучасних підручників стараються протистояти подібним пасивним проявам вивчення мови. І якраз англійська мова 10 клас підручник спонукає школяра до поглиблення своїх знань, отримання практичних навичок і головне - усвідомлення важливості цих знань в майбутньому.

 

Якщо в маленькому віці дитина легко засвоює будь-який новий матеріал, то в дорослому їй додатково потрібна внутрішня чи зовнішня мотивація. Для старшокласників своєрідним авторитетом є власне оточення, і книга англійська мова 10 клас використовує цей фактор. В підручнику подається матеріал, близький кожному десятикласнику. Завдяки такій подачі школяр здатен мимовільно акумулювати отриману інформацію. Фотографії кумирів з докладними описами, цікаві діалоги, представлені в молодіжному стилі, замітки на тему новітніх технологій (телефонія, ІТ-технології) та ін. Та і дизайн сторінок підручника розроблений спеціально для максимального заохочення учня. Така структурованість і комплексність подачі матеріалу сприяє вмотивованому вивченню навіть надскладної теми.

 

Варно зазначити, що вивчення англійської мови за допомогою підручників повинно підкріплюватися і досвідом. Старшокласники повинні систематизувати свої знання, легко сприймати мову і не боятись висловлюватись, уміти говорити чітко і впевнено, незалежно від рівня володіння мовою. Сформувати відповідні навички допоможуть, наприклад, рольові ігри, міні-постановки в класі і т. п. В такому випадку школярі вчаться сприймати мову на слух, реагувати на зміну ситуації, прогнозувати ці зміни, отримати деякий досвід і не розгубитися на зустрічі із іноземцем.

 

Безумовно, практичне застосування мови вимагає від учня постійного накопичення знань, а книга англійська мова 10 клас допоможе проявити власне сам інтерес до мови. Цей добрий помічник стане в пригоді як вчителеві, так і учням.

 

У нас на сайті також представлені книги-розв’язники для самоперевірки, які допоможуть впевнитись в правильності виконаних вправ. Зокрема, часто необхідно використовувати розв’язник англійська мова 10 клас Калініна, який містить відповіді на всі практичні завдання

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України