Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська для дітей

Позиції 1 з 12 з 113

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 113

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Додаткові товари
Останні відгуки клієнтів
Das Neue Deutschmobil 1. Зошит для тестів.
хоороший курс.
30 січ. 2019, Анна Читати далі
New Round-Up
Я тоже перешла с мерфи на раун апы...
30 січ. 2019, Юлия Читати далі
Family and Friends
все никак не напишу слова благодарности... я здесь уже постоянный покупатель, у меня есть своя...
30 січ. 2019, Юлия Читати далі

Вивчення іноземної мови – завдання,яке стоїть перед батьками вже з моменту появи дитини. Адже так багато розмов про те, що дитина може опанувати, наприклад, англійську разом з рідною і потім вільно говорити обома мовами одночасно. Але чи це дійсно так?

Насправді особливості розвитку малечі дійсно дозволяють вивчати кілька мов одночасно з рідною, а потім використовувати їх на практиці. Але для цього треба використовувати метод «паралельної розмови», тобто якщо ви бажаєте, щоб ваше чадо говорило англійською, то знати її досконало потрібно комусь із батьків. Якщо мама володіє іншомовними знаннями, то вона має вести спілкування іноземною мовою, тим самим сприяючі вільному вивченню її малюком. Але цю умову виконати не так просто: батьки мають обмаль часу, та й мало хто може похизуватися такими глибокими знаннями. Тож що робити? Вихід є. Можна найняти педагога, який викладає курс англійська мова для дітей,або займатися з сином чи донькою самостійно. В обох випадках необхідною буде спеціальна література, створена безпосередньо для цієї вікової групи учнів.

 

Протягом років найпопулярнішим виданням є Валентина Скульте англійська для дітей. Посібник розроблений з урахуванням особливостей навчання малюків. Книга є універсальною і може бути доповнена різноманітними посібниками та додатками із серії «Цікава англійська для дітей». В цій вадливій справі корисними стануть різноманітні розмальовки, картки, які допоможуть візуалізувати запропоновану інформацію і зроблять справу англійська мова для дітей цікавою. Ефективний метод роботи – різноманітні ігрові справи, які спростять складний етап адаптації до іншомовного мовлення. Англійська мова для дошкільнят має базуватися саме на такому принципі та доповнюватися віршованими матеріалами, піснями та скоромовками. Вони розвинуть артикуляційний апарат малюка, допоможуть зрозуміти особливості англомовної вимови.

 

Активна англійська для дітей 6 років вимагає додавання граматичних правил та побудови концептуального розуміння мовних особливостей. У нагоді будуть «живі» книги, які насичені цікавими та різноманітними вправами та завданнями. Учні зможуть самостійно вивчити ряд іншомовних нюансів.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України