• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Зошити 4 клас

Позиції 1 з 12 з 200

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 200

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Друковані робочі зошити для 4 класу і для інших класів початкової школи, в радянській системі освіти не передбачалися, не було їх довгий час і в українській освітній практиці. Тепер же вони стали невід’ємною складовою навчального процесу і це надзвичайно позитивне зрушення. Річ у тому, що залучити дитину до позашкільного навчання дуже тяжко, а примус в даній справі далеко не позитивне рішення, яке приносить в кінцевому результаті багато шкоди. Сучасні додаткові робочі посібники викликають в учня інтерес до навчання.

Цікаво яким чином робочі зошити для 4 класу за оновленою програмою НУШ сприяють позакласним заняттям? Річу тім, що завдяки реформі Міністерства освіти і науки України, започаткованої в 2018 році, було переглянуто саму концепцію викладання курсів з усіх без винятку дисциплін. Тепер зроблено ставку на такі аспекти як: доступність, сучасність, актуальність, інформативність і цікавість. Сучасні посібники зацікавлюють учнів самим виконувати практичні завдання, адже усі вправи подані в невимушеній ігровій формі, несуть в собі актуальну не відірвану від реальності інформацію.

Слід також згадати, що зошити 4 клас, нова українська школа отримали оновлену візуальну концепцію. Дітям подобаються веселі, барвисті, красиві малюнки, ігри та пісні, саме ці аспекти являються основоположними в процесі сучасного викладу матеріалу. Робочий зошит доповнює підручник чудовими ілюстраціями та усілякими цікавинками, розкрити які можна вирішивши додаткові завдання, або виконавши вправи. Все це дозволяє не тільки покращити навики і знання дитини, але й виявити прогалини в її освіті.

Як показує практика, незалежно від того, наскільки цікавим і методично правильним буде підручник, учень не зможе в повній мірі опанувати темою, якщо не буде ефективно виконувати домашні завдання. Саме тому, слід купити робочі зошити 4 клас з усіх дисциплін, адже вони відповідають за якість позакласної роботи. Сучасна програма навчання використовує додаткові посібники з усіх предметів. Тільки їм під силу допомогти в освоєнні теоретичної частини підручника на практиці.

В книжному інтернет-магазин іБуклетка можна купити навчальну літературу будь-якого рівня з усіх дисциплін. Тут завжди в наявності широкий асортимент підручників, посібників і додаткових методичних матеріалів. Покупка великої партії примірників гарантує оптові знижки по системі лояльності.

Відгуки про товар
  1. Спасибо за качественную роботу, приятное обслуживание и быструю доставку!
    11 лип. 2015, Маргарита Серебрякова

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України