Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Природознавство Зошити 3 клас

Позиції 1 з 24 з 32

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 32

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

В третьому класі учні продовжать знайомитись з навколишнім світом через предмет «Природознавство», адже це невід’ємна частина навчального процесу в Новій українській школі. Завдяки великому асортименту в інтернет-магазині bookletka.com, можна завчасно купити зошит з природознавства 3 клас, щоб полегшити процес подальшого навчання учнів.

Зошит природознавство 3 клас грущинська пропонує до виконання велику безліч письмових завдань, спрямованих на розфарбування і малювання, в кожному додатку зображення для вирізання та аплікацій. Зошит пропонує таблиці для спостереження за погодою – «Календар спостережень», в які учні самостійно записують дані кожного місяця протягом тижня. В ньому можно можна позначати природні явища умовними знаками, які графічно представлені на початку зошита.

Також, на допомогу до підручника Гільберг можна купити зошит природознавство 3 клас гільберг. В ньому містяться цікаві та різноманітні завдання, практичні та творчі роботи, і що найголовніше – всі завдання складені за оновленою програмою 2016 року. Після кожного розділу – завдання для тематичного контролю, що допомагає використовувати зошит комплексно протягом всього навчального року. Вкладка «Перевір себе» міститься всередині зошита, це допомагає учням перевірити свої знання з кожної теми самостійно.

Візуальна частина в зошит з природознавства 3 клас відіграє дуже важливу роль в навчанні, адже графічно представлені завдання краще виконуються і засвоюються учнями. Дітлахи матимуть змогу і розфарбовувати, і малювати протягом навчального процесу, адже всі завдання розроблені з урахуванням особливостей оновленої програми 2016 року.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України