Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Природознавство Зошити 3 клас

Позиції 1 з 24 з 32

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 32

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Останні відгуки клієнтів
Як приручити дракона Книжка 1
Познакомилась с этим сайтом совсем недавно, искала другую книгу и здесь она была по хорошей цене, но...
31 жовт. 2018, Карина Читати далі
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі

В третьому класі учні продовжать знайомитись з навколишнім світом через предмет «Природознавство», адже це невід’ємна частина навчального процесу в Новій українській школі. Завдяки великому асортименту в інтернет-магазині bookletka.com, можна завчасно купити зошит з природознавства 3 клас, щоб полегшити процес подальшого навчання учнів.

Зошит природознавство 3 клас грущинська пропонує до виконання велику безліч письмових завдань, спрямованих на розфарбування і малювання, в кожному додатку зображення для вирізання та аплікацій. Зошит пропонує таблиці для спостереження за погодою – «Календар спостережень», в які учні самостійно записують дані кожного місяця протягом тижня. В ньому можно можна позначати природні явища умовними знаками, які графічно представлені на початку зошита.

Також, на допомогу до підручника Гільберг можна купити зошит природознавство 3 клас гільберг. В ньому містяться цікаві та різноманітні завдання, практичні та творчі роботи, і що найголовніше – всі завдання складені за оновленою програмою 2016 року. Після кожного розділу – завдання для тематичного контролю, що допомагає використовувати зошит комплексно протягом всього навчального року. Вкладка «Перевір себе» міститься всередині зошита, це допомагає учням перевірити свої знання з кожної теми самостійно.

Візуальна частина в зошит з природознавства 3 клас відіграє дуже важливу роль в навчанні, адже графічно представлені завдання краще виконуються і засвоюються учнями. Дітлахи матимуть змогу і розфарбовувати, і малювати протягом навчального процесу, адже всі завдання розроблені з урахуванням особливостей оновленої програми 2016 року.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України