Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Природознавство Зошити 3 клас

Позиції 1 з 24 з 31

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 31

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі
Українська мова 3 клас Захарійчук Підручник
Это уже третий учебник, который я покупаю на этом сайте)) С предоплатой на карту - очень даже удобно...
10 трав. 2018, Анна Читати далі
Інформатика 3 клас Коршунова Підручник
Собака пожувала книжку((( Дуже рада, що так безпроблемно її знайшла і купила. Сайт із доволі зручною...
10 трав. 2018, Уляна Читати далі

В третьому класі учні продовжать знайомитись з навколишнім світом через предмет «Природознавство», адже це невід’ємна частина навчального процесу в Новій українській школі. Завдяки великому асортименту в інтернет-магазині bookletka.com, можна завчасно купити зошит з природознавства 3 клас, щоб полегшити процес подальшого навчання учнів.

Зошит природознавство 3 клас грущинська пропонує до виконання велику безліч письмових завдань, спрямованих на розфарбування і малювання, в кожному додатку зображення для вирізання та аплікацій. Зошит пропонує таблиці для спостереження за погодою – «Календар спостережень», в які учні самостійно записують дані кожного місяця протягом тижня. В ньому можно можна позначати природні явища умовними знаками, які графічно представлені на початку зошита.

Також, на допомогу до підручника Гільберг можна купити зошит природознавство 3 клас гільберг. В ньому містяться цікаві та різноманітні завдання, практичні та творчі роботи, і що найголовніше – всі завдання складені за оновленою програмою 2016 року. Після кожного розділу – завдання для тематичного контролю, що допомагає використовувати зошит комплексно протягом всього навчального року. Вкладка «Перевір себе» міститься всередині зошита, це допомагає учням перевірити свої знання з кожної теми самостійно.

Візуальна частина в зошит з природознавства 3 клас відіграє дуже важливу роль в навчанні, адже графічно представлені завдання краще виконуються і засвоюються учнями. Дітлахи матимуть змогу і розфарбовувати, і малювати протягом навчального процесу, адже всі завдання розроблені з урахуванням особливостей оновленої програми 2016 року.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України