Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Математика Зошити 3 клас

Позиції 1 з 24 з 36

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 36

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Досить не простий предмет - математика, робочий зошит 3 клас, допоміг зробити викладання та розуміння предмету більш доступним для учнів. Вчитель, легко може покластись на школярів, даючи завдання додому за цим зошитом. Третьокласник легко впорається з усіма вправами, і зробить це залюбки.

Вивчення математики, навіть у початкових класах, досить складний процес. Для того, щоб краще опанувати матеріал, необхідно купити зошити з математики 3 клас за оновленою програмою, які підійдуть до різних шкільних підручників. Для вчителів, які працюють за підручником Рівкінд, створено додатковий  математика 3 оляницька зошит, в якому всі завдання ідеально підібрані за змістом і темами підручника. Дуже зручним являється і те, що кожне завдання має свою помітку складності та підказки до виконання, наприклад порівняти або виконати за зразком, розфарбувати або намалювати. Слід зазначити, що до підручника Богданович також створений інформативний математика 3 клас зошит лишенко, який насичений графічними поясненнями та вправами для роботи в класі та для самостійного виконання вдома. Після роботи з підручником, дуже корисно давати учням максимальну кількість завдань для самостійного опрацювання, щоб закріпити вивчений на уроці матеріал.

Необхідним для проведення самостійних робіт являються математика контрольні роботи 3 клас зошит, адже вони містять декілька варіантів завдань за всіма розділами програми. В кожному зошиті – вправи відритого типу з короткою або повною відповіддю та додаткові завдання, які учень зможе самостійно опрацювати вдома.

Оновленою навчальною програмою також схвалено використання математика 3 клас зошит будна, створеного до автентичного підручника з математики. Завдяки якісним завданням, він підвищує мотивацію та зацікавлення учнів до предмету, та впливає на розвиток логічного мислення  та пам’яті. Необхідність у купівлі математика 3 клас друкований зошит продиктована тим, що великий обсяг матеріалу у підручнику можна осягнути лише з допомогою додаткових завдань та вправ.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України