Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Математика Зошити 3 клас

Позиції 1 з 24 з 36

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 36

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі
Українська мова 3 клас Захарійчук Підручник
Это уже третий учебник, который я покупаю на этом сайте)) С предоплатой на карту - очень даже удобно...
10 трав. 2018, Анна Читати далі
Інформатика 3 клас Коршунова Підручник
Собака пожувала книжку((( Дуже рада, що так безпроблемно її знайшла і купила. Сайт із доволі зручною...
10 трав. 2018, Уляна Читати далі

Досить не простий предмет - математика, робочий зошит 3 клас, допоміг зробити викладання та розуміння предмету більш доступним для учнів. Вчитель, легко може покластись на школярів, даючи завдання додому за цим зошитом. Третьокласник легко впорається з усіма вправами, і зробить це залюбки.

Вивчення математики, навіть у початкових класах, досить складний процес. Для того, щоб краще опанувати матеріал, необхідно купити зошити з математики 3 клас за оновленою програмою, які підійдуть до різних шкільних підручників. Для вчителів, які працюють за підручником Рівкінд, створено додатковий  математика 3 оляницька зошит, в якому всі завдання ідеально підібрані за змістом і темами підручника. Дуже зручним являється і те, що кожне завдання має свою помітку складності та підказки до виконання, наприклад порівняти або виконати за зразком, розфарбувати або намалювати. Слід зазначити, що до підручника Богданович також створений інформативний математика 3 клас зошит лишенко, який насичений графічними поясненнями та вправами для роботи в класі та для самостійного виконання вдома. Після роботи з підручником, дуже корисно давати учням максимальну кількість завдань для самостійного опрацювання, щоб закріпити вивчений на уроці матеріал.

Необхідним для проведення самостійних робіт являються математика контрольні роботи 3 клас зошит, адже вони містять декілька варіантів завдань за всіма розділами програми. В кожному зошиті – вправи відритого типу з короткою або повною відповіддю та додаткові завдання, які учень зможе самостійно опрацювати вдома.

Оновленою навчальною програмою також схвалено використання математика 3 клас зошит будна, створеного до автентичного підручника з математики. Завдяки якісним завданням, він підвищує мотивацію та зацікавлення учнів до предмету, та впливає на розвиток логічного мислення  та пам’яті. Необхідність у купівлі математика 3 клас друкований зошит продиктована тим, що великий обсяг матеріалу у підручнику можна осягнути лише з допомогою додаткових завдань та вправ.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України