Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Літературне читання Зошити 3 клас

Позиції 1 з 24 з 26

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 26

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Літературне читання – важливий предмет і саме від того, чи вміє дитина читати, залежить і її успішне навчання в школі. Учень, який вміє гарно читати, зможе пізнавати навколишній світ, розширювати лексику, швидше реагувати на нові завдання та гарно розмовляти. На інтернет-поличках bookletka.com представлені надійні помічники у розвитку навиків швидкого читання. Адже, для цього краще купити зошит з літературного читання 3 клас. Тим паче, що асортимент навчальних посібників з читання постійно оновлюється новинками та акційними пропозиціями для класів та груп. Кожен зошит містить тренувальні завдання на закріплення теоретичного матеріалу з підручника, а також велику кількість додаткових вправ для самостійного опрацювання.

В школі, де учні навчаються за підручником Науменко В., вчитель запропонує батькам придбати літературне читання 3 клас науменко зошит. Він повністю відповідає оновленій навчальній програмі та підручнику, і дуже зручний у використанні. Виконуючи вправи, учні третього класу, закріплюють отримані знання, вчаться навичкам швидкого читання, граматичному розбору тексту, тренуються у складанні описових розповідей та оповідань. Учням, які займається за підручником Савченко, слід придбати зошит з читання 3 клас Савченко. Цей посібник яскраво та ілюстративно оформлений, має велику кількість вправ різної складності та тексти для самостійного читання.

Завдяки роботі в зошиті, у дитини формується самостійність, компетентнісний підхід до вивчення літературного читання, формується гарний літературний смак. Виконуючи вправи у зошиті, у дитини формується творче та креативне мислення та почуття прекрасного, а цікаві тексти сприяють розвитку мовлення. Завдяки вдало продуманій структурі зошита, учні не встигають втомлюватись та займаються із задоволенням.

До кожного підручника надруковано велику кількість зошитів, різних видавництв та авторів України, тому перш ніж придбати зошит з читання 3 клас, необхідно порадитись із вчителькою. Учням, які охоче читають та навчаються, стане до вподоби зошит для контрольних робіт з читання 3 клас. В ньому вони знайдуть додаткові завдання та складніші тексти, які можуть допомогти у підготовці до шкільних олімпіад та творчих уроків з читання.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України