Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Зошити 3 клас

Позиції 1 з 24 з 222

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 222

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі
Українська мова 3 клас Захарійчук Підручник
Это уже третий учебник, который я покупаю на этом сайте)) С предоплатой на карту - очень даже удобно...
10 трав. 2018, Анна Читати далі
Інформатика 3 клас Коршунова Підручник
Собака пожувала книжку((( Дуже рада, що так безпроблемно її знайшла і купила. Сайт із доволі зручною...
10 трав. 2018, Уляна Читати далі

Сучасна нова українська школа 2018 може здаватись складною для багатьох дорослих, та завдяки яскравим ілюстрованим робочим зошитам для 3 класу, діти засвоюють програму досить легко. В розділі купити зошити 3 клас оновлена програма, які завжди є на складі дуже легко, та найприємніше, що ціни видавництв не відрізняються, а асортимент вражає.

Багато предметів, одночасно, може осягнути лише зацікавлена людина. Тож першочергове завдання кожного посібника - знайти потаємний хід до сердець малюків. Розділ з робочими зошитами для 3 класу містить велику добірку тематичних зошитів з таких предметів, як математика, українська мова, розвиток мовлення, трудове навчання тощо. Учень 3 класу - це вже сформована маленька людина, якій кортить дізнатися безліч нової та корисної інформації. 

Інформація, подана у підручнику, краще засвоюється, якщо використовувати робочі зошити у 3 класі. Адже, в них учень зможе перевірити себе за допомогою додаткових завдань і тестів, виконати завдання різних видів складності та належно підготуватись до заняття.

Усі необхідні зошити для учнів 3 класу ви можете придбати за досить невисокою ціною на сайті bookletka.com. Достатньо зробити замовлення на сайті, або за вказаним телефоном. До того ж, ми залюбки надамо додаткову інформацію про будь-який посібник чи зошит, або надішлемо Вам фото на електронну пошту. Необхідні робочі зошити 3 клас купити доведеться обов'язково, тож краще це зробити в інтернет-магазині за помірною ціною. 

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України