• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Зошити 3 клас

Позиції 1 з 12 з 167

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 167

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Зошити 3 клас, нова українська школа – це посібники які сприяють позакласному навчанню, в них містяться практичні завдання і вправи, які закріплюють здобуті на уроці знання. Посібники створені із врахуванням усіх методичних норм та побажань Міністерства освіти і науки України. Вони покликані втілити в життя реформу в освітній галузі, започатковану ще в 2018 році, згідно якої створено дві освітні програми, які вже доказали свою ефективність.

Кожна навчальна програма отримала персональні навчально-методичні комплекти. Наприклад, комплект 3-го класу з будь-якої дисципліни, містить в собі підручник,друковані робочі зошити для 3 класу і методичну літературу для вчителів. Робочий зошит вкрай необхідний, адже являє собою зручний допоміжний посібник не тільки для учня, але й для вчителя. Він здатний не тільки перевірити якість знання і виявити в ньомупрогалини, але й залучити школяра до навчального процесу.

Заохотити дитину до навчання вкрай важко, перш за все її треба зацікавити, а не примушувати і з цим завданням чудово справляються робочі зошити для 3 класу за оновленою програмою НУШ. Окрім цього, вони дозволяють розширити здобуті знання й навички та навчитися ефективно застосовувати їх на практиці. Купуючи сучасну навчальну літературу, зверніть увагу, чи є на ній позначка «нова програма», вона є доказом того, що матеріал відповідає останнім методичним вимогам і нормам.

Купити робочі зошити 3 клас можна також для дітей, які навчаються в спеціалізованих школах. Наприклад, є школи з ухилом до вивчення іноземних мов, якщо це англійська мова, тоді рекомендуємо придбати зошити засновані на програмах таких авторів як: О.Карпюк,А.Несвіт та Л. Пащенко. Усі вони створені таким чином, щоб зацікавити дитину до виконання вправ та завдань. Цікава інформація, красиве оформлення та барвисті малюнки привертають увагу дітей, а матеріал поданий в ігровій формі заохочує учня до дій. Тепер навчатися стало краще, адже у сучасного навчання немає примусу і нудьги!

В книжному інтернет-магазиніБуклетка можна придбати будь-які робочі зошити, в наявності є усі предмети. Викупляючи велику кількість примірників Ви гарантовано отримаєте оптові знижки від магазину. Також усі покупці можуть розраховувати на доступні ціни і дієві поради від наших менеджерів. Замовляйте літературу онлайн, щоб зібрати своїх дітей до школи в 2-й клас, забезпечивши їх всім необхідним навіть не виходячи з дому. 

Відгуки про товар
 1. Завжди замовляю навчальну літературу в цьому інтернет-магазині. Цілком задоволена якістю товару та обслуговуванням. Дякую!
  10 лип. 2015, Дарина
 2. Заказывала на этом сайте тетради для третьего класса. Не все сразу было в наличии, но через неделю со мной опять связались и отправили весь мой заказ
  25 черв. 2015, Катя Терехова
 3. Заказывала 2 раза в этом магазине. В целом, все понравилось, только во второй раз задержали доставку заказа на 1 день...
  14 черв. 2015, Павленко Ольга
 4. Замовляли в цьому магазині зошити у великій кількості, чекали лише три дні на замовлення. Все отримали без проблем, нам також зробили скидочку, за що дуже дякуємо!
  13 черв. 2015, Іван Ірковський
 5. Робили замовлення на цьому сайті зошитів для нашої школи. Були деякі сумніви, адже ми самі з Ужгорода. Але все надійшло вчасно, оплату робили на картку Приватбанку. Будемо замовляти й надалі.
  13 черв. 2015, Ганна Марчук
 6. Вперше замовляла літературу через інтернет. Так вийшло, що замовлення робила на вашому сайті. Були деякі сумніви, але дівчина-оператор зв'язалася зі мною майже одразу після того, як я залишила замовлення, та детально пояснила, як робити оплату та отримувати посилку на пошті. Своє замовлення я отримала вчасно, залишилась задоволена роботою магазину... Дякую!
  10 черв. 2015, Galina N.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України