Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Зошити 3 клас

Позиції 1 з 24 з 222

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 222

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Сучасна нова українська школа 2018 може здаватись складною для багатьох дорослих, та завдяки яскравим ілюстрованим робочим зошитам для 3 класу, діти засвоюють програму досить легко. В розділі купити зошити 3 клас оновлена програма, які завжди є на складі дуже легко, та найприємніше, що ціни видавництв не відрізняються, а асортимент вражає.

Багато предметів, одночасно, може осягнути лише зацікавлена людина. Тож першочергове завдання кожного посібника - знайти потаємний хід до сердець малюків. Розділ з робочими зошитами для 3 класу містить велику добірку тематичних зошитів з таких предметів, як математика, українська мова, розвиток мовлення, трудове навчання тощо. Учень 3 класу - це вже сформована маленька людина, якій кортить дізнатися безліч нової та корисної інформації. 

Інформація, подана у підручнику, краще засвоюється, якщо використовувати робочі зошити у 3 класі. Адже, в них учень зможе перевірити себе за допомогою додаткових завдань і тестів, виконати завдання різних видів складності та належно підготуватись до заняття.

Усі необхідні зошити для учнів 3 класу ви можете придбати за досить невисокою ціною на сайті bookletka.com. Достатньо зробити замовлення на сайті, або за вказаним телефоном. До того ж, ми залюбки надамо додаткову інформацію про будь-який посібник чи зошит, або надішлемо Вам фото на електронну пошту. Необхідні робочі зошити 3 клас купити доведеться обов'язково, тож краще це зробити в інтернет-магазині за помірною ціною. 

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України