• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Зошити 3 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 378

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 378

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Навчання без примусу та нудних завдань!

В третьому класі учні вже свідомо ставляться до навчання, виокремлюють улюблені та складні для розуміння навчальні предмети. Допомогти систематизувати і практично засвоїти учбовий матеріал допоможуть робочі зошити третій клас. Ці посібники створені із врахуванням усіх методичних вимог Міністерства освіти і науки. Вони покликані втілити в життя реформу в освітній галузі, започатковану ще у 2018 році, згідно з якою діти навчаються відповідно до двох освітніх програм, які вже доказали свою ефективність. Купити 3 клас робочі зошити закликаємо в книжковому інтернет-магазині Буклетка з доставкою в усі регіони України

Кожна навчальна програма отримала персональні навчально-методичні матеріали. Наприклад, комплект третьокласника з будь-якої дисципліни, містить в собі підручник, друкований зошит 3 клас і методичну літературу для вчителів. Робочий зошит вкрай необхідний, адже допомагає вчителю в організації навчального процесу, батькам – в забезпеченні позакласного навчання, а учням – в самоконтролі та самоосвіті. Вони здатні не тільки перевірити рівень володіння шкільними предметами, але й зацікавити школяра до здобуття все нових і нових знань.

В третьому класі замість ігрових методів активно впроваджуються дослідницькі методи вивчення дисциплін. Заохотити дитину до навчання вкрай важко, спочатку її треба зацікавити, а не примушувати. Із цим завданням чудово справляються зошити 3 клас нуш, які дозволяють розширити здобуті знання й навички та навчитися ефективно застосовувати їх на практиці. Купуючи сучасну навчальну літературу, зверніть увагу, чи наявна на ній позначка «нуш», вона є доказом того, що матеріал відповідає останнім методичним розробкам.

Зошити для 3 класу характеризуються такими рисами:

       ● Практичне закріплення умінь, навичок;

       ● Неодноразове повторення вивченого;

       ● Інтегровані форми навчальної діяльності;

       ● Застосування інтернет-підтримки;

       ● Використання проблемних ситуацій для активізації пізнавального інтересу;

       ● Урахування психологічних особливостей третьокласників.

Робочий зошит 3 клас купити можна також для дітей, які навчаються в спеціалізованих школах. Наприклад, є школи з ухилом до вивчення іноземних мов, якщо це англійська мова, тоді рекомендуємо придбати посібники засновані на методиці таких авторів як: О.Карпюк, А.Несвіт та Л. Пащенко. Цікава інформація, красиве оформлення та барвисті малюнки привертають увагу дітей, а матеріал, поданий в ігровій формі, заохочує учня до дій. Тепер навчатися стало краще, адже у сучасного навчання немає примусу і нудьги!

На нашому сайті bookletka.com можна придбати будь-які робочі зошити, в наявності є усі необхідні предмети. Замовляючи велику кількість примірників, Ви гарантовано отримаєте оптові знижки від магазину. Також усі покупці можуть розраховувати на доступні ціни і дієві поради від обізнаних в своїй справі менеджерів. Замовляйте літературу онлайн, щоб зібрати своїх дітей до школи в 3-й клас, забезпечивши їх всім необхідним, навіть не виходячи з дому.

 

 

Відгуки про товар
 1. Завжди замовляю навчальну літературу в цьому інтернет-магазині. Цілком задоволена якістю товару та обслуговуванням. Дякую!
  10 лип. 2015, Дарина
 2. Заказывала на этом сайте тетради для третьего класса. Не все сразу было в наличии, но через неделю со мной опять связались и отправили весь мой заказ
  25 черв. 2015, Катя Терехова
 3. Заказывала 2 раза в этом магазине. В целом, все понравилось, только во второй раз задержали доставку заказа на 1 день...
  14 черв. 2015, Павленко Ольга
 4. Вперше замовляла літературу через інтернет. Так вийшло, що замовлення робила на вашому сайті. Були деякі сумніви, але дівчина-оператор зв'язалася зі мною майже одразу після того, як я залишила замовлення, та детально пояснила, як робити оплату та отримувати посилку на пошті. Своє замовлення я отримала вчасно, залишилась задоволена роботою магазину... Дякую!
  10 черв. 2015, Galina N.
 5. Придбала у вас весь навчально-методичний комплект. Дуже задоволена! Цікаві завдання та методика. Дякую!
  7 черв. 2015, Polina Zvenkova
 6. Приятно удивили цены в вашем интернет-магазине. Когда я заказывала у вас тетради в большом количестве, мне сделали скидку. Спасибо за работу!
  7 черв. 2015, Марина Мельниченко

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України