Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Математика Зошити 2 клас

Позиції 1 з 24 з 47

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 47

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Основа основ з вивчення предмету - робочий зошит математика 2 клас, розкриває досить складний предмет у цікавому контексті із завданнями різної складності. Вирішуючи задачі, діти одночасно виконують приклади з розмальовками, та іншими розважаючими хитрощами. Позаду 1-й клас, і другокласників чекає тернистий шлях до математичних знань. Допомагати їм у цьому буде математика 2 клас навчальний зошит, з великою кількістю прикладів та задач. Матеріал у посібниках викладено у доступній та зрозумілій формі, а завдання адаптовано до змісту підручників з математики та вікових особливостей школярів.

Учні зацікавляться математика оляницька зошит 2 клас, у якому завдання частково подані у графічному вигляді, що допомагає створити комфортні умови для навчання. Ефективним у вивченні предмету також є зошит з математики 2 клас богданович. Він допомагає учневі осягнути та запам’ятати весь теоретичний матеріал, який подано у підручнику. В ньому дуже докладно викладені питання, які повністю доповнюють теми і завдання у підручнику. Учні також оцінять математика 2 клас зошит скворцова, у якому завдання подані у трьох частинах, кожна частина розподілена з темами підручника і насичена великою кількістю вправ та додаткових самостійних робіт. Після кожного розділу – завдання різної складності для опрацювання вправ вдома.

Таке велике різноманіття навчальних зошитів зумовлено великим попитом, адже значно зручніше працювати вже з готовим матеріалом в посібниках, тож краще купувати зошити на клас в bookletka.com за оптовими цінами.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України