Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Математика Зошити 2 клас

Позиції 1 з 24 з 47

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 47

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі
Українська мова 3 клас Захарійчук Підручник
Это уже третий учебник, который я покупаю на этом сайте)) С предоплатой на карту - очень даже удобно...
10 трав. 2018, Анна Читати далі
Інформатика 3 клас Коршунова Підручник
Собака пожувала книжку((( Дуже рада, що так безпроблемно її знайшла і купила. Сайт із доволі зручною...
10 трав. 2018, Уляна Читати далі

Основа основ з вивчення предмету - робочий зошит математика 2 клас, розкриває досить складний предмет у цікавому контексті із завданнями різної складності. Вирішуючи задачі, діти одночасно виконують приклади з розмальовками, та іншими розважаючими хитрощами. Позаду 1-й клас, і другокласників чекає тернистий шлях до математичних знань. Допомагати їм у цьому буде математика 2 клас навчальний зошит, з великою кількістю прикладів та задач. Матеріал у посібниках викладено у доступній та зрозумілій формі, а завдання адаптовано до змісту підручників з математики та вікових особливостей школярів.

Учні зацікавляться математика оляницька зошит 2 клас, у якому завдання частково подані у графічному вигляді, що допомагає створити комфортні умови для навчання. Ефективним у вивченні предмету також є зошит з математики 2 клас богданович. Він допомагає учневі осягнути та запам’ятати весь теоретичний матеріал, який подано у підручнику. В ньому дуже докладно викладені питання, які повністю доповнюють теми і завдання у підручнику. Учні також оцінять математика 2 клас зошит скворцова, у якому завдання подані у трьох частинах, кожна частина розподілена з темами підручника і насичена великою кількістю вправ та додаткових самостійних робіт. Після кожного розділу – завдання різної складності для опрацювання вправ вдома.

Таке велике різноманіття навчальних зошитів зумовлено великим попитом, адже значно зручніше працювати вже з готовим матеріалом в посібниках, тож краще купувати зошити на клас в bookletka.com за оптовими цінами.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України