• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Зошити 2 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 424

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 424

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Яскраві і практичні помічники другокласників у таємному світі знань

Підготувати все необхідне для походу дитини до школи -  задача не з простих, доводиться купувати різноманітне шкільне приладдя та учбову літературу. Якщо дитина перейшла в другий клас, тоді слід обов’язково купити робочі зошити для 2 класу в інтернет-магазині Буклетка. Вони повністю відповідають новим вимогам навчання і, створені, відповідно до методичних норм, затверджених Міністерством освіти і науки України для освітнього процесу. В нашому магазині можна купити усю шкільну літературу онлайн, не виходячи з дому, а головне -  за доступною ціною!

Нові підходи для ефективного навчання

Друкований зошит 2 клас нуш – це посібник, створений задля реалізації реформи в освітній галузі, яка була започаткована в 2018 році. Саме вони переповнені мотиваційною складовою, яка посилює  інтерес дитини до школи. Завдяки чому, діти навчаться самостійній оцінці та самоконтролю. Завдання, тести, опис досягнень допомагають школярам, батькам, вчителям структурувати навчальний матеріал, перевірити успішність його засвоєння, виявити прогалини в знаннях і зрозуміти як їх заповнити. Вивчення предметів завдяки таким посібникам можливе в різних формах роботи: індивідуальній, парній, колективній.

 Зошити для другого класу покликані виконувати такі функції:

  Максимально ефективно озброїти учнів необхідними знаннями, навичками;

  Заохотити дітей до навчання;

  Розвивати пізнавальний інтерес, прагнення до самоосвіти;

 Завдяки ним, домашні завдання перетворюються з банального обов’язку на неперевершену подорож сторінками знань. Різноманітні посібники охоплюють усі досліджувані протягом навчального року предмети, дозволяючи систематизувати і закріпити отримані знання.

На нашому сайті робочі зошити 2 клас представлені такими предметами:

✔ Математика;

✔ Українська мова та читання;

✔ Я досліджую світ;

✔ Іноземні мови;

✔ Інформатика та ін..

Зошити 2 клас нуш придбати необхідно кожному другокласнику, адже саме в них використовуються  нові підходи до викладення тем. Вони орієнтовані на сучасні потреби освітнього процесу, а тому рясніють яскравими барвами і захоплюючими малюнками, які викликають у них допитливість та інтерес, а щоб цей ефект зберігався тривалий час, тут містяться багато актуальних і цікавих практичних завдань, які подаються в ігровій формі. Все це розвиває дитячу уяву, образне мислення, моторику і соціальну активність. Як бачите, наука може бути веселою, не залишаючи місця для нудьги.

Робочий зошит 2 клас купити закликаємо на нашому сайті bookletka.com зі зручною доставкою в Київ, Вінницю, Одесу, Харків, Маріуполь, Дніпро, Миколаїв, Львів, Тернопіль та інші міста, села України. Якщо бажаєте придбати багато примірників, тоді пропонуємо вам оптові знижки на увесь асортимент друкованої продукції. Окрім цього, в інтернет-магазині Буклетка діє лояльна цінова політика, тому тут можна «закупитися» по-максимуму усією необхідною літературою.

Відгуки про товар
 1. Професіоналізм кампанії вищого рівня! Попередній мій допис прийняли до уваги та оперативно запропонували надіслати прописи! Клієнта ця кампанія цінує не залежно від суми замовлення! ДЯКУЮ
  6 серп. 2020, Олена
 2. Дякую магазину за високу якість обслуговування та за маленький приємний подарунок до замовлення - зворушливо та несподівано. Стосовно робочого зошита English with Smiling Sam 2 Activity Book - чомусь не знайшли у посилці прописи до зошита (Handwriting), здивувалися.
  5 серп. 2020, Олена
 3. Сами тетради красивые и яркие. Но подход к обучению ужасный. Вообще руки бы этой Бевз вырвать. Что учебник составлен, что тетради, просто ужасно. Правил нет. Повторения материала тоже. Ото такое...
  9 трав. 2020, Тамара
 4. Супер
  16 бер. 2020, Мала
 5. Спасибо за быстро выполненный заказ!
  25 черв. 2015, Дмитрий Лесков
 6. Заказала тетради, заполнив все нужные формы и зарегистрировавшись на сайте. Спустя 15 минут мне перезвонили и уточнили нужные данные. Пересылку заказывала через новую почту, получила свой заказ уже через два дня. Оплату делала на карту Приватбанка, так получилось дешевле.
  17 черв. 2015, Анжелика

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України