• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Електронний тренажер Вчу словникові слова 4 клас

Електронний тренажер Вчу словникові слова 4 клас

Електронний тренажер  Вчу словникові слова  4 клас

Двічі клацніть на зображенні для перегляду в повному розмірі

Зменшити
Збільшити

Більше зображень

ISBN: 2000000484716

Видавництво: Основа

Мова: російська

49,00 грн.
Кількість:
Коротка інформація
Електронний тренажер містить різні види вправ для вивчення словникових слів, значення, вимову і написання яких учні повинні засвоїти за період навчання в першому класі.
Словникові слова - це одна з труднощів, з якою стикаються учні в початковій школі. Адже правила для написання словникового слова не існує. Перевірити їх спорідненими словами неможливо. А пам'ять дитини часто недостатньо пристосована до «простого запам'ятовування». Як допомогти дитині? Саме для цього створений даний тренажер. Запропоновані завдання мають навчальний і розвиваючий характер і допоможуть учням легко запам'ятати словникові слова з розділу «Правопис». На диску представлені цікаві ігрові завдання «Склади слово за першими літерами назв предметів», «Склади слово з букв», «Встав голосні літери», «Вибери букву», «Розподіливши слова по групах», «Знайди слова з помилками».
Візуалізація завдань, оригінальна система заохочень, можливість контролювати і перевіряти засвоєний матеріал роблять заняття високо результативними. Легка музика і звуковий супровід перетворять навчання на цікаву гру. Тренажер розроблений з урахуванням вікових особливостей дітей 6-9 років з дотриманням санітарних вимог до роботи на комп'ютері.
Можна використовувати як для фронтальної і групової роботи на уроках при вивченні словникових слів, так і вдома.
Тренажер допоможе:
- Вчителю - провести цікаві уроки з використанням сучасних мультимедійних технологій; створити умови для формування в учнів навичок самосвідомості та самоконтролю, розвитку довільної уваги; сприяти формуванню в учнів навичок грамотного письма; забезпечити індивідуальний підхід у навчанні; підвищити рівень мотивації та активізації діяльності учнів в урочний і позаурочний час, а також отримати надійного помічника у здійсненні контролю знань і вмінь учнів;
- Учневі - корисно провести час за комп'ютером, легко, із задоволенням запам'ятати правопис вивчених слів; сформувати навик самоконтролю, самостійно перевіряючи виконання завдання;
- Батькам - вдома без зайвих зусиль організувати додатковий тренінг дитини на комп'ютері, допомогти запам'ятати або перевірити, як він засвоїв правопис вивчених слів.
Читати далі
Сховати
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Відгуки на товар
  1. Очень удобная штука, особенно для того, чтобы приучить дите сидеть за компом не только ради игр, но и для учебы. Доставку заказал новой почтой, привезли через день.
    18 січ. 2016, Павел

Залиште відгук на товар:

Якість

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України