• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Електронний тренажер Вчу словникові слова 3 клас

Електронний тренажер Вчу словникові слова 3 клас

Електронний тренажер Вчу словникові слова 3 клас

Двічі клацніть на зображенні для перегляду в повному розмірі

Зменшити
Збільшити

Більше зображень

Додати відгук

ISBN: 2000000484709

Видавництво: Основа

Мова: російська

49,00 грн.
Кількість:
Коротка інформація
Електронний тренажер містить різні види вправ для вивчення словникових слів, значення, вимову і написання яких учні повинні засвоїти за період навчання в першому класі.

Словникові слова - це одна з труднощів, з якою стикаються учні в початковій школі. Адже правила для написання словникового слова не існує. Перевірити їх спорідненими словами неможливо. А пам'ять дитини часто недостатньо пристосована до «простого запам'ятовування». Як допомогти дитині? Саме для цього створений даний тренажер. Запропоновані завдання мають навчальний і розвиваючий характер і допоможуть учням легко запам'ятати словникові слова з розділу «Правопис». На диску представлені цікаві ігрові завдання «Склади слово за першими літерами назв предметів», «Склади слово з букв», «Встав голосні літери», «Вибери букву», «Розподіли слова по групах», «Знайди слова з помилками».

Візуалізація завдань, оригінальна система заохочень, можливість контролювати і перевіряти засвоєний матеріал роблять заняття високо результативними. Легка музика і звуковий супровід перетворять навчання на цікаву гру. Тренажер розроблений з урахуванням вікових особливостей дітей 6-9 років з дотриманням санітарних вимог до роботи на комп'ютері.

Можна використовувати як для фронтальної і групової роботи на уроках при вивченні словникових слів, так і вдома.

Тренажер допоможе:

- Вчителю - провести цікаві уроки з використанням сучасних мультимедійних технологій; створити умови для формування в учнів навичок самосвідомості та самоконтролю, розвитку уваги; сприяти формуванню в учнів навичок грамотного письма; забезпечити індивідуальний підхід у навчанні; підвищити рівень мотивації та активізації діяльності учнів в урочний і позаурочний час, а також отримати надійного помічника у здійсненні контролю знань і вмінь учнів;

- Учневі - корисно провести час за комп'ютером, легко, із задоволенням запам'ятати правопис вивчених слів; сформувати навики самоконтролю, самостійно перевіряючи виконання завдання;

- Батькам - вдома без зайвих зусиль організувати додатковий тренінг дитини на комп'ютері, допомогти запам'ятати або перевірити, як він засвоїв правопис вивчених слів.
Читати далі
Сховати
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Відгуки на товар
  1. Відгуків ще немає

Залиште відгук на товар:

Якість

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України