• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Підручники 3 клас

Позиції 1 з 12 з 63

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 63

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Інтернет-магазин спеціалізованої літератури пропонує підручники для 3 класу купити для навчання у загальноосвітніх шкільних закладах з доставкою у Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України. В цьому розділі - нова навчальна література для учнів 3 класу, яка отримала схвалення від Міністерства освіти і науки України; підручники 3 клас оновлена програма мають грифи та відповідають усім чинним вимогам.

 

На сайті містяться посібники з усіх основних предметів, серед них: українська мова 3 клас підручник, як для шкіл з навчанням українською, так і російською мовами, підручник російська мова 3 клас в декількох варіантах, та підручник літературне читання 3 клас, викладені різними мовами та створені різними авторськими колективами. Наприклад, читання 3 клас підручник призначений для учнів україномовних шкіл.

 

При складанні навчального плану, вчителя дотримуються навчально-методичних програм і рекомендують літературу, затверджену на державному рівні, але їх вибір не завжди однаковий. Тому, в асортименті є і математика 3 клас підручник, щоб ви обов'язково знайшли в розділі, що шукаєте. В них містяться домашні завдання для самостійного виконання та вправи для роботи під час уроку.

 

Усі підручник 3 клас, рекомендовані МОН України та користуються попитом, складені і перевірені провідними авторами. Важливим для дитини є різнобічний розвиток через долучення до творчого процесу: образотворче мистецтво 3 клас підручник стане для дитини провідником у світі прекрасного, музичне мистецтво 3 клас підручник допоможе розвинути музичні таланти, а трудове навчання 3 клас підручник залучить дитину до процесу праці.

 

З швидким розвитком технологій з'явилась необхідність опановувати роботу на комп'ютері з раннього віку, тому інформатика 3 клас підручник відповідає усім потребам сучасного навчального процесу і обовязково стане в нагоді.

 

Розширити уяву дитини про зовнішній світ допоможе природознавство 3 клас підручник, який навчить її любити природу, та Я у світі 3 клас підручник, що надасть перші знання про суспільство та суспільну свідомість. Яскраві ілюстрації в них поєднуються з цікавим викладом інформації, адаптованим відповідно до особливостей сприйняття та пізнавальних потреб дитини.

Відгуки про товар
 1. круто
  22 січ. 2019, Егор
 2. Это уже третий учебник, который я покупаю на этом сайте)) С предоплатой на карту - очень даже удобно. По началу как то непривычно было. Но сейчас, когда уже репутация сайта проверенна, все легко и просто. И высылают очень быстро!
  10 трав. 2018, Анна
 3. Собака пожувала книжку((( Дуже рада, що так безпроблемно її знайшла і купила. Сайт із доволі зручною навігацією. Відправлення зробили швидко. Дякую за все!
  10 трав. 2018, Уляна
 4. Заказал учебник и тетрадку, никаких замечаний ни к товару, ни к магазину. Все здорово. Спасибо за работу и хороших клиентов.
  28 січ. 2016, Сергей
 5. Книг я покупаю довольно много, и почти все - на этом сайте. Приобретаем и художественную литературу детям и учебники , почти всегда все есть.
  23 січ. 2016, Мирослава
 6. Приятные цены и удобный сайт, доставка вовремя все что нужно есть. Спасибо
  21 січ. 2016, Dmitrij

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України