Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники 2 клас

Позиції 1 з 24 з 43

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 43

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

На полицях нашого книжкового інтернет-магазину, Ви можете купити підручники для 2 класу за оновленою програмою, без яких навчальний процес зовсім неможливий. Всі необхідні книжки є у наявності в нашому магазині, крім того, ми пропонуємо вам тільки найякісніші примірники, затверджені Міністерством освіти і науки України. При замовленні на клас, ми припонуємо найнижчі ціни і доставку у Київ, Харків, Запоріжжя, Львів, Дніпро та інші міста України.

 

Вивчати українську мову дитина буде з радістю та задоволенням, якщо вона матиме підручник української мови 2 клас. В цих підручниках матеріал подано просто, але є багато цікавинок та різноманітні вправи, що сприятимуть підвищеній увазі школяра при навчанні. Гарні малюнки, цікаві завдання, захопливі тексти та вірші будуть до вподоби дітям цього віку, тому вони без проблем засвоять потрібні правила та навчаться добре писати.

 

Цікавість до читання та літературного слова можна викликати у дитини, пізнаючи і читаючи літературне читання 2 клас підручник. Підручники допоможуть пізнати та відкрити скарби, сховані у текстах, пізнавальні твори дитячої української літератури надихнуть до читання та стануть у нагоді, а ще допоможуть розвинути мрійливу фантазію. До кожного підручника з читання 2 клас можна підібрати додаткові посібники для читання - хрестоматії та читанки для 2 класу.

 

Під час навчального процесу, дитина познайомиться з операціями множення та ділення, а також з множинами й величинами. Математика 2 клас підручник - книжка, яка пояснює незрозумілі математичні операції, зрозумілою для учнів мовою. Таким чином, вже скоро, виконуючи складні вправи, учень опанує швидкий рахунок, навчиться розв'язувати задачі та буде розрізнювати геометричні фігури.

 

Ознайомлення з природою дуже важливо, особливо з молодших класів. Адже, учням так необхідні знання про природу та світ, який їх оточує. Підручник природознавство 2 клас має відповіді на всі запитання, які виникають у дитини. Механізми зміни дня і ночі, пір року, а також такі явища як дощ, сніг та вітер нарешті стануть зрозумілими. У підручнику розкриті такі звичайні поняття, які відбуваються у житті кожен день.

 

Опанування комп'ютера у наш час не є примхою чи розвагою - це необхідність. Дитина повинна вміти працювати з цим пристроєм за всіма правилами, знати його призначення, механізм дії та з чого він складається. Підручник інформатика 2 клас містить всю необхідну інформацію, а також цікаві вправи для її засвоєння.

 

Посилити роль краси та мистецтва у особистому становленні учня допоможе образотворче мистецтво 2 клас підручник. Книга містить найнеобхідніші відомості та безліч повчальних малюнків, включаючи шедеври мистецтва. Широкий вибір художньо-практичних завдань дає змогу школярам обирати найцікавіші саме для них, що сприяє особистому розвитку кожної дитини.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України