• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Соціологія підручники

1 шт.

на сторінці

1 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Людське суспільство дуже мінливе. Воно постійно перебуває у стані розвитку. Молода наука, яка покликана вивчити всі головні аспекти поведінки людини в різних ситуаціях, закони розвитку суспільства, називається Соціологія. Література з цієї дисципліни допоможе студентам, викладачам, вченим знайти відповіді на складні суспільні питання.

Підручник М.Лукашевич «Соціологія сім'ї» відповість на питання, як впливає життєвий устрій та сімейні обставини на поведінку людини в соціумі, як повинна себе поводити особистість в дошлюбний та післяшлюбний період, чому виникають проблеми в подружньому житті. Ще ви дізнаєтеся, як можуть змінюватися стосунки під впливом національних звичаїв, традицій та культури.

«Соціологія» підручник Танчин І. З. допоможе студентам ВУЗів, викладачам та аспірантам пізнати теорію виникнення всього суспільства, дізнатися, як розвивається соціальна структура в сучасній Україні, дослідити причини нетипової масової поведінки людей, визначити ознаки різних суспільних рухів. Посібник приділяє увагу соціології політики, громадської думки, сім'ї та шлюбу, економіки, праці та ін.

«Соціологія» навчальний посібник за ред.. Макеєва С.О.містить основні теми з курсу соціології, які вивчають студенти ВУЗів. Ним можна користуватися не тільки соціологам, а й фахівцям та викладачам інших дисциплін.

Також студентам сподобається «Соціальна психологія» та «Соціологія» - книги серії Альмаматер. З них можна дізнатися, як і навіщо проводяться соціологічні дослідження, причини та наслідки певної поведінки людей в соціальному середовищі. Книги містять біографічні відомості відомих соціологів, завдання для самоосвіти.

В підручнику «Соціальна робота. Теорія і практика» розглянуто технології підтримки людей, які потрапили в складні життєві ситуації. А «Соціологія праці» детально вивчає трудову поведінку, стимулювання праці, процес адаптації на робочому місці. Якщо Вас цікавить наука «Соціологія», підручник 2016 купити можна в інтернет-магазині «Буклетка». Замовляйте всю потрібну літературу зручним способом та за доступною ціною.

Відгуки про товар

© 2012-2023 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України