• +38 (068) 324-67-07
  • +38 (099) 324-67-07

Oxford Exam Excellence

Oxford Exam Excellence

Oxford Exam Excellence

Двічі клацніть на зображенні для перегляду в повному розмірі

Зменшити
Збільшити

Більше зображень

ISBN: 9780194430029

Видавництво: Oxford University Press

Сторінок: 200

Мова: english

399,00 грн.
Кількість:
Коротка інформація

Сучасний oxford exam excellence – посібник в рамках спеціального курсу для підлітків,пропонуючий учням комплекс необхідних матеріалів для підготовки до іспитів рівнів В1 и В2. Книга містить 12 екзаменаційних тем. Кожний розділ має чітку структуру і насичений великою кількістю практичних завдань з усіх видів мовної діяльності: читання, аудіювання, говоріння та письмо. Кожна тема розроблена на двох рівнях окремо, що дозволяє збільшити ефективність використання поданих матеріалів в групах, які зібрали людей з різним рівнем підготовки та стане у нагоді вчителю під час правильної організації навчального процесу. Якщо купити книгу oxford exam excellence, то перше, що впаде в очі – незвичний Study Diary – своєрідний органайзер, де одразу видно: який тип екзаменаційного завдання та які конкретно навички відпрацьовуються, рівень складності роботи та скільки часу потрібно на виконання. В спеціальну колонку можна заносити власні результати та досягнення, а потім порівнювати їх з максимально можливою кількістю балів. Є колонка для приміток, яка допоможе краще спланувати індивідуальну роботу під час підготовки до іспиту. Блок рекомендаційних варіантів How to Study та екзаменаційних підказок Exam Tips на кожній сторінці підручника допоможе учням краще спланувати стратегію майбутнього іспиту. Для самостійної роботи окремо розміщено завдання для відпрацювання говоріння, письма та лексичного матеріалу, а також «розумні ключі» (Smart Answer key), які пояснюють доцільність обрання певного варіанту відповіді. СD диск, який іде у комплекті з друкованим примірником, наповнений аудіо записами для слухового сприйняття та окремо подано тексти цих записів, які можна використовувати також для відпрацювання навичок читання. В нашому магазині Буклетка можна oxford exam excellence купити оптом або в роздріб за найкращою ціною, адже даний курс можно використовувати не лише для підготовки до іспиту, але й як додатковий матеріал до будь-якого посібника при вивченні англійської мови.


Замовляйте за оптовими цінами з доставкою Новою Поштою або кур’єром в Київ, Дніпро, Одеса.

Читати далі
Сховати
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Ми також рекомендуємо
816,00 грн.
796,00 грн.
473,00 грн.
536,00 грн.
Схожі товари
Відгуки на товар
  1. Книга стоящая. Признана лучшей многими из тех, кто готовился. Начал обучение, все предельно четко и понятно. Очень советую
    18 січ. 2016, Олег
  2. заказывал по предоплате учебник Oxford Exam Excellence. всё пришло очень быстро, скинули смс номер диклорации, всё прозрачно. спасибо!
    16 лист. 2015, гость

Залиште відгук на товар:

Якість

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України