Ще тільки нещодавно почався навчальний рік, а одинадцятикласники вже поспішають купити книги зно 2017, і починають серйозно готуватися до важливих іспитів. Цей не дивно, бо від того, який підсумковий результат ЗНО вони отримають, залежатиме їх подальший вступ у Вищі навчальні заклади.

В інтернет магазині «Буклетка» можна купити підручники ЗНО, які допоможуть дітям посилити свої знання і легко пройти підсумкові випробування.

  

В 2017 році ЗНО буде проходити з 23 травня по 16 червня. Вже традиційно воно розпочнеться обов’язковим тестуванням з української мови. Шанувальники німецької, французької та іспанської мови випробують свої сили 25 травня, а англійської – 29. 31 травня доведеться хвилюватися математикам. Не поступиться іспитами й червень. Починаючи з 2 по 16 червня з інтервалом в 2-4 дні буде проводитись ЗНО з історії України, російської мови, біології, географії, фізики. Тест з хімії завершить основну сесію ЗНО. З 3 по 12 липня за спеціальним графіком буде проводитись додаткова сесія.

На проходження незалежного оцінювання можна зареєструватися з 6 лютого по 17 березня. Кожен учень має право здати 4 предмети. Обов’язковими є українська мова та математика або історія України. Випускникам 2017 року результати двох обов’язкових предметів та одного на вибір будуть зараховані, як результати Державної підсумкової атестації.

Враховуючи це, підготовка до атестації повинна бути серйозною. На полицях нашого магазину є література ЗНО з усіх предметів. Всі посібники відповідають вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм для середньої загальноосвітньої школи. Завдання викладенні у тестовій формі – так, як це буде на основному іспиті. До найбільш складних завдань є коментарі та пояснення.

  

Одним з найкращих помічників випускникам є довідник «Українська мова та література» Авраменко ЗНО, купити який можна в «Буклетці». Всі завдання мають формат ЗНО. У них різний рівень складності. Тести можна виконувати як вдома самостійно, так і під час уроків та контрольних робіт. Також у підручнику міститься теоретичний матеріал, який допоможе повторити і закріпити правила української мови та літератури і якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

Купуйте новинки літератури для ЗНО на нашому сайті!