3 лютого 2020 року розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. В Україні очікують понад 346 тисяч учасників тестування, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти: це і випускники шкіл, і учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти.

  У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років. Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО 2020 проводиться з 11 навчальних предметів, таких як Українська мова, Українська література, Англійська мова, Математика та ін.

  На запит учасників завдання сертифікаційних робіт з шістьох навчальних предметів перекладатимуться кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами. Випускники шкіл, студенти професійно-технічних закладів і коледжів реєструватимуться на проходження ЗНО у своєму закладі освіти. Скориставшись сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру, потрібно створити реєстраційну картку, підготувати дві фотокартки розміром 3×4, що відповідають досягнутому віку, зробити копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові Після цього необхідно сформувати комплект реєстраційних документів та подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, в якому навчається учень/студент.

  Потенційні учасники тестування, які вже передали свої реєстраційні документи до регіонального центру зможуть самостійно перевіряти стан опрацювання документів. Для цього необхідно ввести номер реєстраційної картки в поле спеціального сервісу «Стан опрацювання документів».

  Гарно підготуватися до іспитів Вам допоможуть посібники для підготовки до ЗНО 2020. Одним з найкращих помічників є довідник Українська мова та література Авраменко ЗНО, купити який можна в «Буклетці». Або ж, Білецька Українська мова ЗНО – вірний помічник для підготовки до іспиту, обирати Вам! Всі завдання мають формат ЗНО. У них різний рівень складності. Тести можна виконувати як вдома самостійно, так і під час уроків та контрольних робіт. Також у підручнику міститься теоретичний матеріал, який допоможе повторити і закріпити правила української мови та літератури і якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання. Купуйте новинки літератури для ЗНО 2020 на нашому сайті!