Першого лютого о дванадцятій годині стартувала реєстрація на проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Протягом п’яти тижнів, до п’ятого березня включно, всі бажаючі учні випускного класу та минулорічні випускники можуть подати документи і зареєструватися для проходження ЗНО.
Школярам не потрібно буде кудись їхати, або займатися реєстрацією самим. Достатньо буде вчасно зібрати весь пакет потрібних документів та принести його до школи. В загальноосвітніх школах буде спеціально призначено педагога, який буде відповідати за збір та укомплектування пакету документів кожного учня та створення списку абітурієнтів, бажаючих проходити атестацію. Після формування загального пакету, відповідальна особа повинна відправити його в центр оцінювання якості освіти на реєстрацію.
Після реєстрації на кожного учня створюється спеціальна інформаційна сторінка, зайти на яку може тільки сам абітурієнт, використовуючи спеціальний персональний PIN-код. До 18 березня, при бажанні, він може змінити свої реєстраційні дані.


Учні, які закінчили школу в минулі роки, та виявили бажання атестуватися в 2016 році, проходять реєстрацію і подають пакет необхідних документів самостійно. Звичайно, у цих дітей була певна перерва перед проходженням ЗНО. Посібники з необхідних предметів, розроблені фахівцями та призначені для комплексної підготовки, допоможуть минулорічним вступникам освіжити в пам'яті забутий, або вивчити новий, потрібний матеріал. Придбати такі посібники можна в інтернет-магазині «Буклетка».
З дванадцяти предметів, які в цьому році підлягають атестації, учням можна вибрати тільки чотири. Обов'язковими є українська мова та література. В цьому році до обов’язкових відноситься також ЗНО математика. Книга з цієї дисципліни, яка містить весь потрібний матеріал, допоможе легко підготовитись до тесту. Замість математики можна здавати, також, історію України. До речі, результати оцінювання з цих предметів будуть зараховані випускникам, як оцінки з державної підсумкової атестації.
Для того, щоб отримати гарні результати, абітурієнту потрібна серйозна підготовка до ЗНО. Підручники з усіх потрібних предметів можна знайти в нашому магазині.
Зрозуміло, що за один день неможливо підготуватися до ЗНО. Книги купити бажано ще на початку навчального року і поступово готуватися до відповідального тесту. Тільки при серйозній підготовці до ЗНО учень може добре здати іспит, та легко вступити до омріяного ВУЗу.