У сучасних школах, поряд з основними предметами, йде обов’язкове вивчення будь-якої іноземної мови. Все частіше батьки віддають перевагу німецькій. Її можна вивчати, як основну іноземну - з 1 класу, так і другу іноземну, починаючи з 5 класу. Найкращими авторами методичного матеріалу є Світлана Сотникова та Надія Басай. Книги, зошити та посібники, розроблені ними, допоможуть Вашій дитині з легкістю отримувати нові знання з предмету.
В інтернет-магазині «Буклетка» можна купити весь навчальний матеріал з курсу німецької.

             
Якщо ваш малюк починає вивчати іноземну вже в 1 класі, Вам необхідно буде використовувати літературу навчального комплексу «Deutsch lernen ist super!». Крім основного підручника дитині знадобиться ще робочий зошит, який укладений з повною відповідністю до підручника. В ньому школяр зможе закріплювати вивчений матеріал у школі і вдома. В зошиті варіюються різноманітні види роботи. Така техніка допомагає школяреві не зморюватись, не втрачати інтерес і продуктивно працювати на заняттях. Німецька мова Сотникова робочі зошити купити можна у нас, разом з "Книгою для вчителя" та комплектом флеш-карток. В книзі для вчителя міститься весь методичний матеріал щодо викладання німецької мови в 1 класі, ключі до вправ, тексти для аудіювання. Флеш-картки можна використовувати для організації індивідуальної, або групової роботи, вивчення назви цифр, літер, тощо.

 

               

2 по 4 клас до вище переліченої літератури додається ще й тестовий зошит. Він використовується для оцінки рівня знань учнів з німецької мови.При покупці навчальної літератури з іноземної мови батькам п’ятикласників потрібно бути уважними. Учні, які вчили німецьку, починаючи з початкових класів, продовжують навчання за підручником Сотникової «Німецька мова 5 клас». Тим дітям, які тільки починають вчити мову в 5 класі, можна придбати на вибір комплекти «Hello, Freunde!», або «Рarallelen», які складаються з підручника Німецька мова для 5 класу 1-й рік навчання, робочого зошита та зошита для контролю рівня знань. 

Завершує курс «Deutsch lernen ist super» підручник Німецька мова Сотникова 7 клас, призначений учням, для яких німецька є першою іноземною мовою.
Німецька мова Басай підручник, який буде супроводжувати дитину до 11 класу і стане помічником у підготовці до іспитів, таких як «Fit in Deutsch».
У нашому інтернет-магазині ви знайдете підручники та зошити і для всіх учнів. Також є багато методичної літератури для вчителів німецької мови. Весь курс навчання оснащений аудіодисками з вправами для аудіювання.
Тепер вам не доведеться витрачати свій час на пошуки потрібного навчального матеріалу. Його можна швидко придбати у нас.