Чи не найважливіше для учнів старших класів скласти випускний  іспит з англійської мові  на високому  рівні  (В1-В2) . А для вчителів стоїть   завдання  ,як найкраще підготувати дітей і найти  єфективні методи підготовки учнів до ЗНО та ДПА з англійської мови в 2016-17 рр.

Для допомоги вчителям ,7 грудня був проведений семінар, який проводила представник видавництва Macmillan Оксана Цегей, на тему: “Ефективні методи підготовки учнів до ЗНО та ДПА з англійської мови, де розглядався підручник GET 200! для учнів 10-11 класів всіх типів навчальних закладів (лист МОН України від 12.10.2016 № 2.1/12-Г 759), який повністю відповідає вимогам державних програм з англійської мови та ідеально підходить для підготовки до ЗНО та ДПА.

 

                

Мова йшла про те ,що завдання у підручнику - двох рівнів складності (базовий та поглиблений), що забезпечує диференційований підхід до учнів з різними навчальними можливостями. Кожна частина містить понад 100 тренувальних вправ у форматі ЗНО. Кожен розділ підручника містить до 25 вправ на розвиток лексико-граматичних навичок.

Всі завдання рубрики “Examtask”повністю відповідають формату українських випускних іспитів з англійської мови  (ЗНО та ДПА). Підручник забезпечує покрокове навчання 4-м видам мовленнєвої діяльності та екзаменаційним стратегіям, містить  тексти для читання різноманітних жанрів, що відповідає вимогам програми ЗНО, та зразки написання листів, есе, статей у розділі “WritingBank”.

Кожна частина містить розділ, присвячений Україні та українським реаліям, а також матеріали для уроків з країнознавства англомовних країн у розділах “CULTURE”.

Також були  представлені  інші підручники видавництва Macmillan, такі як: English World, Gateway 2nd. Ed.,Laser.

 

Семінар видавництва Macmillan спільно з інтернет-магазином Bookletka 07.12.2016