На початку 2016 року, видавництво «Ранок» започаткувало нову серію видань, яке спрямоване для допомоги фахівцям дошкільної освіти. В інтернет-магазині «Bookletka» Ви можете купити книги серії «Сучасна дошкільна освіта» для усіх вікових груп.

Структура посібника складається з перспективного плану на кожний місяць та день, відповідно до теми тижня. Представлений орієнтовний календарний план для вихователя побудовано за тематичним принципом, що стає запорукою цілісності та послідовності розподілу матеріалів для вихователя. Ускладнення та повторення матеріалу відбувається протягом тижня. Щоб забезпечити гармонійну єдність процесів виховання і навчання, посібник поділено на вікові групи:

-          Розгорнутий календарний план Друга молодша група;

-          Розгорнутий календарний план Середня група;

-          Розгорнутий календарний план Старша група.

У складеному перспективному плануванні автори пропонують перспективний план на кожне заняття, комплекси вправ ранкової гімнастики та гімнастики після денного сну. Кожна заняття структуровано за режимними моментами: ранок, навчальна діяльність, денна прогулянка та друга половина дня. Без зайвого клопоту посібник для вихователя пропонує :

-          ознайомити дітей з  соціумом, природним довкіллям;

-          підібрати необхідні дидактичні та ігрові матеріали;

-          розвинути мовлення дитини;

-          сформувати початкові логіко – математичні знання, а також залучити дитину до художньо – продуктивної діяльності.

Заняття складені за різними тематиками: пізнавальний розвиток, фізичний розвиток, музичний розвиток. Цей посібник для вихователя можна використовувати як робочий календарний план, в який можна вписати: індивідуальну роботу, трудову діяльність, загартовувальні заходи, роботу з охорони здоров’я та виховну роботу з батьками. Для реалізації завдань нової редакції  Базового компоненту дошкільної освіти, грамотно складений план – це надійний путівник у поставлених програмових завданнях.