Якщо у вас є схильності до творчого мислення, хоча б трішки фантазії і бажання оригінально заповнити свій вільний час, вам точно сподобається полімерна глина (або пластика). Цей матеріал набув широкої популярності лише в останні роки, він приваблює відносною легкістю освоєння і допомагає реалізувати будь-які мистецькі ідеї. Якщо у дитинстві ви хоча б раз пробували ліпити з пластиліну, то легко зможете освоїти і пластику, адже за відчуттями матеріали дуже подібні, тільки вироб з полімерної глини можна зберегти, запікаючи зліпок у духовці. Полімерна глина допомагає не тільки розвинути фантазію у дитини, а й моторику рук, впливає на сприйняття навколишнього середовища, на просторове мислення. Адже, творчість - це ще один крок до вираження своєї особистості. Завдяки полімерній глині дитина зможе зліпити різні фігури. Полімерна глина - це гарний подарунок для творчо-розвинутої дитини.


Опанувавши цей різновид творчості, ви зможете не тільки тішити друзів завжди унікальними подарунками, а й навіть започаткувати бізнес. Адже стільки багато шляхів для творчості. Результатом Вашого виробу може стати і магнітик на холодильник, і біжутерія для себе та близьких, і статуетка на полицю.

Завдяки величезній гаммі кольорів та відтінків Ви можете з легкістю моделювати будь-який вироб та його елементи. Одна з переваг полімерної глини полягає ще й у тому, що заняття дуже швидко дають результат. Звичайно, досвідчені майстри використовують дуже складні техніки, які потребують неабиякої майстерності, проте навіть новачкам, що не мають навиків у художній творчості, вже з першої спроби вдається виготовити доволі симпатичну річ.


Робота із полімерною глиною - це завжди екперимент. Есперимент з фантазією, уявою або відчуттям мистецтва. Такий вид творчості буде радувати дитину годинами та дасть змогу створювати свої власні шедеври.

У нас, в інтернет-магазині "Буклетка", ви можете придбати полімерну гліну "Пластішка" у наборах(24, 12 або 6 кольорів) або у брусочках, також всю необхідну фурнітуру для виробів(магніти різних діаметрів), лаки для покриття виробу(глянцеві та матові),зм'якшувач для полімерної глини. У наявності є всі кольори і відтінки, які стануть Вам у нагоді при створенні Вашого Шедевру!

Дякуємо за Вашу увагу!

З повагою, колектив інтернет-магазину "Буклетка".