Сучасні підручники для 5 класу (НУШ)


За НУШ програмою вже навчається велика кількість маленьких українців. Дійшла черга і до п’ятикласників. В цьому році вперше реалізовується нова навчальна програма для учнів 5 класу. Забезпечення шкіл підручниками, на жаль, залишає бажати кращого, а, отже, батьки  купують їх власним коштом.

Купити підручники для 5 класу НУШ 2022 ви зможете на нашому сайті bookletka.com. Саме тут представлений увесь необхідний асортимент зі значними знижками.

Характерною рисою нової української школи є інтегрованість між навчальними предметами. Для учнів 5-9 класів будуть викладати Етику або добросусідство, «Здоров’я, безпеку, добробут», «Підприємництво та фінансову грамотність». Тобто, з’являється потреба в принципово нових посібниках. Шкільні підручники оновлюватимуться за рахунок таких видавництв:

✔ Ранок;
✔ Освіта;
✔ Генеза;
✔ Богдан;
✔ Літера
✔ Оріон та ін.
 
 
Підручник українська мова 5 клас передбачає різноманітність форм організації навчання: колективного та індивідуального, реалізовує диференційований підхід у виборі вправ і завдань.

Пізнаємо природу 5 клас підручник знайомить п’ятикласників з цілісною картиною світу і демонструє роль людини у цій системі.

Підручник з математики згідно із програмою подає завдання чотирьох рівнів складності, що дозволяє залучити до процесу навчання всіх учнів і оптимізувати роботу вчителю.


Підручник Зарубіжна література 5 клас НУШ містить у собі відомості про біографію письменників, що  вивчатимуться, уривки текстів у супроводі доречних ілюстрацій, систему продуманих запитань і завдань на опрацювання творів.
 
Сучасна освіта не стоїть на місці, а прагне змотивувати та зацікавити до навчання всіх без винятку. В цьому надзвичайно допомагають шкільні підручники і посібники, які можна придбати на bookletka.com. Будемо раді вашим замовленням!