У 2018 році до сертифікаційних робіт з англійської мови додано нову частину – «Аудіювання» для того, щоб полегшити підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання, а також ознайомити майбутніх учасників із структурою тесту.

Для допомоги вчителям ,13 березня був проведений семінар, який проводила методист видавництва Macmillan Оксана Цегей, на тему: “Нове в ЗНО 2018. Розділ "Аудіювання"", де розглядався підручник GET 200! для учнів 10-11 класів всіх типів навчальних закладів (лист МОН України від 12.10.2016 № 2.1/12-Г 759), який повністю відповідає вимогам державних програм з англійської мови та ідеально підходить для підготовки до ЗНО та ДПА.

  

Мова йшла про те ,що завдання у підручнику - двох рівнів складності (базовий та поглиблений), що забезпечує диференційований підхід до учнів з різними навчальними можливостями. Кожна частина містить понад 100 тренувальних вправ у форматі ЗНО. Кожен розділ підручника містить до 25 вправ на розвиток лексико-граматичних навичок. Всі завдання мають аудіо-підкріплення. Аудіофайли до підручника у форматі МР3 завантажуються на сайті безкоштовно.

Всі завдання рубрики “Examtask”повністю відповідають формату українських випускних іспитів з англійської мови  (ЗНО та ДПА). Підручник забезпечує покрокове навчання 4-м видам мовленнєвої діяльності та екзаменаційним стратегіям, містить  тексти для читання різноманітних жанрів, що відповідає вимогам програми ЗНО, та зразки написання листів, есе, статей у розділі “WritingBank”. Кожна частина містить розділ, присвячений Україні та українським реаліям, а також матеріали для уроків з країнознавства англомовних країн у розділах “CULTURE”.

Також, на семінарі був представлений новий курс для початкової школи - Way ahead for UkraineСпеціально для України підручники розроблені з урахуванням всіх вимог оновленої Програми 2016 року (з 1-2 годинами англійської мови на тиждень).

             

 

Ми від усього сердця, хочем подякувати всім учасникам семінару за приділений Вами час та Вашу активність.

 

З Повагою, інтернет-магазин "Буклетка".