З радістю хочемо повідомити, що на полицях книжкового інтернет-магазину «Буклетка» нещодавно з’явилось нове видавництво – «Ліпс». Серед асортименту представлених книг – посібник для вихователів, книги для методистів та керівників ДНЗ, література для логопедів.

Кожен вихователь, опираючись на досвід і знання авторів видань, зможе підібрати необхідну літературу для написання конпесктів занять. Автори видавництва враховують всі новітні методики та актуалізацію виховання та розвитку дітей різних вікових груп.

Зокрема, видавництво «Ліпс» пропонує такі матеріали:

-         Конспекти занять із фізичної культури;

-         Перспективне плануваня для різних вікових груп;

-         Програми для вихователів;

-         Демонстраційний матеріал.

         

Для економії часу вихователя, на полицях Ви знайдете готові плани освітньої роботи для різних вікових груп, які повністю розподілені на кожен квартал навчального року. Проводячи заняття, нерідко вихователю потрібна наочність. Ми пропонуємо великий вибір демонстраційного матеріалу ДНЗ на різноманітні теми: професії, пори року, фрукти і овочі, кухонне приладдя, транспорт і багато іншого.

Сучасна дошкільна освіта програмує нові вимоги для вихователів та керівників ДНЗ. Дуже важливо користуватись оновленими посібниками, для того, щоб конспекти занять ДНЗ були актуальними та відповідали вимогам сучасних програм.