Full Blast Plus for Ukraine


В результаті конкурсу підручників з англійської мови для 5 класу Нової української школи поряд с Prepare схвалення отримав також курс Full Blast Plus 5 for Ukraine. Видавництво mm publications адаптувало британську версію підручників згідно до потреб Державного стандарту.

Перевагою цієї серії є абсолютна спрямованість на комунікативну складову навчання англійській мові. Учні вдало засвоюють моделі спілкування в конкретних мовленнєвих ситуаціях. Тексти, використані у student's book є цікавими та актуальними для школярів цього віку. Підручник автора Мітчелл своїми завданнями залучає п’ятикласників до усіх видів мовленнєвої діяльності.

Full Blast Plus for Ukraine

 
Full blast plus 5 workbook є незамінною складовою курсу, адже містить персоналізовані інтерактивні вправи. Робочий зошит також сприяє розвитку соціокультурної компетенції за рахунок країнознавчих матеріалів.

До начально-методичного комплексу Full Blast НУШ входять також граматика, тести і книга для вчителя. Test book дає можливість перевірити прогрес учнів у вивченні мови. Посібник Grammar допомагає засвоїти граматичні правила на фоні вивчення необхідного об’єму словникового запасу школярів.

Відео та аудіоматеріали знаходяться у вільному доступі на сайті «Лінгвіст».

Якщо Вас зацікавив вищезазначений курс англійської мови, то купити його Ви зможити за вигідними цінами та швидкою доставкою на сайті bookletka.com

Full Blast Plus for Ukraine