Підручник для вчителя настільки ж важливий, як машина для водія або літак для пілота. Тому кожен вчитель зобов’язаний подумати про підготовку до наступного навчального року під час літніх канікул. Вчителі англійської мови – не виняток. Але їх ситуація навіть важча, в порівнянні з вчителями інших предметів. Кожний, хто викладає іноземну мову, знає, що автентична література на вагу золота і немає кращого варіанту, ніж підібрати комплект літератури, який є автентичним, цікавим, з необхідними робочими зошитами та граматичними посібниками.

  

Ті, хто вже довгий час працює з такою літературою, найчастіше використовують підручники Oxford University Press. Вчителі початкової школи з радістю починають навчання з яскравих посібників Family and Friends, купити які можна відповідно до рівня та року навчання. Дуже непогано зарекомендував себе підручник Headway, починаючи з найнижчого рівня і завершуючи рівнем С2. Він вважається помічником в підготовці до міжнародних екзаменів, і на сьогоднішній день з’явилась його нова редакція під назвою New Headway fourth edition. Серед інших популярних підручників багато вчителів виділяють Oxford Heroes, або пропонують купити Solutions того ж видавництва. Але багато з них зустрічаються з проблемою високої цінової категорії,тому обирають, наприклад, підручник Oxford Team Student’s book, оминаючи купівлю робочого зошита та інших комплектуючих.

 

 

Величезним досягненням авторів даних комплектів підручників є урахування всіх можливих особливостей учнів: вікових, національних і т.д. У кожної дитини, окрім навчання за підручником, є можливість вдосконалювати свої уміння і навички в робочих зошитах, граматичних посібниках, вдома на комп’ютері з допомогою диску, знаходити необхідні слова в словниках або полегшити їх запам’ятовування завдяки карткам та іграм, які є частиною навчального комплекту. Підручники даного видавництва або просто Oxford books відомі по всьому світу і радують учнів сучасністю та неординарністю. Дане видавництво пропонує різноманіття додаткової літератури для тих, кого цікавить іноземна мова. Вони є найкращим варіантом для українських шкіл і завдання кожного вчителя подумати про своїх учнів, підібравши необхідний комплект.