Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

 • +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Карпюк 1 клас Підручник

Карпюк 1 клас Підручник

ISBN: 60436

Автор книги: О. Карпюк

Видавництво: Лібра-Терра

Сторінок: 70

Мова: English

79,00 грн.
Кількість:
Коротка інформація

 Підручник англійська мова 1 Карпюк – створений за вимогами чинної програми та з основними компонентами гендерної педагогіки та психології, враховуючи вікові особливості учнів початкової школи. Першочергове завдання книги – познайомити учнів з англійською мовою, навчити їх орієнтуватися в основному мовному матеріалі.


 На початку, Карпюк 1 клас підручник простежується комунікативна орієнтація книги. Діти мають змогу навчитися вітальним елементам, першим реплікам та віршованим мотивам. А вже потім починається знайомство з літерами англійського алфавіту, початковим лексичним матеріалом. Важливим є те, що вся запропонована інформація ілюстрована яскравими малюнками, які стануть у пригоді дитині на шляху кращого розуміння зміст матеріалу, а також будуть корисними на етапах закріплення та повторення вивченого.


Структура підручника розділена на шість основних тем, серед яких Школа, Родина, Іграшки, Зоопарк і т.д. Лексичне їх наповнення близько знайоме дітям молодшого шкільного віку, тож зрозуміти подане усе досить легко.


 Для кращої та ефективнішої роботи, а також продуктивної активності на заняттях  доповненням до  Карпюк 1 клас підручник купити, можна робочий зошит, який існує в різних варіаціях та виданий різноманітними видавництвами.

Читати далі
Сховати

Карпюк 1 клас Підручник

Двічі клацніть на зображенні для перегляду в повному розмірі

Зменшити
Збільшити

Більше зображень

 • карпюк 1 клас підручник
 • Карпюк 1 клас Підручник
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Відгуки на товар
 1. Замовила у інтернет-магазині Bookletka підручники Карпюк 1 клас на свою групу і дуже задоволена. Поперше хороша ціна, подруге отримала знижку, книги відправили у день замовлення.Буду і надалі співпрацювати.
  22 січ. 2016, Аліна
 2. Дуже приємно мати діло з книжковим інтернет- магазином Bookletka/
  22 січ. 2016, Аліна
 3. Книжный магазин с огромным выбором книг, Наиболле меня поразила цена книг, здесь она на порядок ниже иных магазинов. Также мне понравилась быстрота доставки. Мне этот магазин посоветовал друг, а теперь и я всем его советую поскольку это действительно хороший магазин.
  21 січ. 2016, Igor

Залиште відгук на товар:

Якість

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України