• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Монополія - настільна гра

Монополія - настільна гра

Монополія - настільна гра

Двічі клацніть на зображенні для перегляду в повному розмірі

Зменшити
Збільшити

Більше зображень

Додати відгук

ISBN: 5807

Видавництво: Ranok Creative

219,00 грн.
Кількість:
Коротка інформація

Однією з улюблених настільних ігор як для дітей, так і для дорослих, вже багато років є економічна гра «Монополія». Купити в інтернет магазині її можна всього лише, зробивши онлайн замовлення.


Розрахована вона на двох і більше гравців. Метою кожного учасника є заволодіння активами різних підприємств і створення великої монополії. Зробити це не легко, бо успіх залежить від багатьох факторів: удачі, стратегії, нестандартних рішень, аналітичних здібностей гравців, втілення оригінальних ідей у вирішенні бізнес питань. Створюючи свою корпорацію, гравець вчиться правильно розпоряджатися капіталом, укладати угоди, робити вигідні покупки, продумувати і передбачати дії конкурента.


Всі події відбуваються на ігровому полі, розміром 30х44х6 см. Кожен хід фішки гравця і подальшу його дію визначає кубик. Для розрахунків використовуються спеціальні банкноти. Також є карточки: «Директор», «Імідж», «Випадок», «Клієнт» та карточки менеджера, які можуть легко змінити хід гри. Зрозуміти закони бізнесу і оволодіти їх навичками, навчитися досягати мети Вам допоможе настільна гра «Монополія». Купити в Україні цей чудо-посібник можна в магазині «Буклетка». Купуйте, грайте, осягайте вершини бізнесу та створюйте свою монополію.

Читати далі
Сховати
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Схожі товари
Відгуки на товар
  1. Відгуків ще немає

Залиште відгук на товар:

Якість

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України