Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Набори для проведення дослідів

Позиції 1 з 24 з 82

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 82

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Експериментальна діяльність займає велике місце в житті дитини. Завдяки їй, маленький Чомучка пізнає навколишній світ, знайомиться з різними об'єктами природи і їх властивостями. Кожне явище викликає у нього питання «Чому?». Коли малюк не тільки ставить питання, а й сам знаходить на нього відповідь, знання міцно закріплюються в його голові, розвивається мислення, вміння аналізувати різні процеси. А ще відбувається здивування, захоплення, емоційне задоволення. Дуже важливо, зберегти ці почуття у людини, як можна довше.

Якщо батьки постійно будуть ігнорувати  питання дитини, то його пізнавальна активність поступово знизиться, пропаде інтерес пізнавати щось нове. Тому тато і мама повинні проявляти шанобливе ставлення до інтересів свого чада і всіляко заохочувати його дослідні спроби. Безцінним помічником в цьому може стати набір для дослідів і експериментів, виготовлений спеціально для юних слідопитів.

Знаючи нахили своєї дитини, Ви можете вибрати ті ігри, які зацікавлять його найбільше. Любителям природи підійдуть «Цікаві експерименти з повітрям». Є також експерименти з рослинами і водою. Ці досліди допоможуть малюкові дізнатися неймовірно цікаві речі про те, які об'єкти живої і неживої природи. Особливо великий інтерес у дітей викликають різні фізичні і хімічні явища. У магазині «Буклетка» можна купити різноманітні набори для хімічних дослідів. Серед них «Забавна хімія», «Досліди з хімії на кухні», «Хімічні чудеса». Особливо дітям подобаються різноманітні набори для дослідів серії «Магічний кристал». Юний хімік сам зможе виростити різнокольорові кристали. Після невеликого тренування він зможе вирощувати з них різні дерева, і навіть цілий ліс або сад.

Маленькі фізики теж зможуть знайти у нас експерименти по душі й купити набори для дослідів. Ранок - Creative випустив для таких малюків гри «Юний фізик», «Цікаві експерименти з електрикою». Експериментуючи з грою «Світло і колір» дитина зрозуміє всі секрети оптичних явищ. А «Чарівний магнетизм» пояснить багато загадок дії магніту. Хто в дитинстві не любив пускати мильні бульбашки? Набір для дослідів «Фантастичні бульбашки» розкриє всі секрети цієї забавної ігри. 16 дослідів з мильною піною здивують не тільки малюків, а й дорослих. Для дослідників старше 10 років підійде серія «Наукові ігри». Самостійно або під наглядом дорослих, вони зможуть творити справжні чудеса.

З інтернет-магазином «Буклетка» хімічний набір для дослідів купити в Україні дуже просто. Заходьте до нас на сайт, вибирайте вподобану гру, замовляйте і сміливо приступайте до нових відкриттів.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України