• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Набори для проведення дослідів

12 шт.

на сторінці

12 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Експериментальна діяльність займає велике місце в житті дитини. Завдяки їй, маленький Чомучка пізнає навколишній світ, знайомиться з різними об'єктами природи і їх властивостями. Кожне явище викликає у нього питання «Чому?». Коли малюк не тільки ставить питання, а й сам знаходить на нього відповідь, знання міцно закріплюються в його голові, розвивається мислення, вміння аналізувати різні процеси. А ще відбувається здивування, захоплення, емоційне задоволення. Дуже важливо, зберегти ці почуття у людини, як можна довше.

Якщо батьки постійно будуть ігнорувати  питання дитини, то його пізнавальна активність поступово знизиться, пропаде інтерес пізнавати щось нове. Тому тато і мама повинні проявляти шанобливе ставлення до інтересів свого чада і всіляко заохочувати його дослідні спроби. Безцінним помічником в цьому може стати набір для дослідів і експериментів, виготовлений спеціально для юних слідопитів.

Знаючи нахили своєї дитини, Ви можете вибрати ті ігри, які зацікавлять його найбільше. Любителям природи підійдуть «Цікаві експерименти з повітрям». Є також експерименти з рослинами і водою. Ці досліди допоможуть малюкові дізнатися неймовірно цікаві речі про те, які об'єкти живої і неживої природи. Особливо великий інтерес у дітей викликають різні фізичні і хімічні явища. У магазині «Буклетка» можна купити різноманітні набори для хімічних дослідів. Серед них «Забавна хімія», «Досліди з хімії на кухні», «Хімічні чудеса». Особливо дітям подобаються різноманітні набори для дослідів серії «Магічний кристал». Юний хімік сам зможе виростити різнокольорові кристали. Після невеликого тренування він зможе вирощувати з них різні дерева, і навіть цілий ліс або сад.

Маленькі фізики теж зможуть знайти у нас експерименти по душі й купити набори для дослідів. Ранок - Creative випустив для таких малюків гри «Юний фізик», «Цікаві експерименти з електрикою». Експериментуючи з грою «Світло і колір» дитина зрозуміє всі секрети оптичних явищ. А «Чарівний магнетизм» пояснить багато загадок дії магніту. Хто в дитинстві не любив пускати мильні бульбашки? Набір для дослідів «Фантастичні бульбашки» розкриє всі секрети цієї забавної ігри. 16 дослідів з мильною піною здивують не тільки малюків, а й дорослих. Для дослідників старше 10 років підійде серія «Наукові ігри». Самостійно або під наглядом дорослих, вони зможуть творити справжні чудеса.

З інтернет-магазином «Буклетка» хімічний набір для дослідів купити в Україні дуже просто. Заходьте до нас на сайт, вибирайте вподобану гру, замовляйте і сміливо приступайте до нових відкриттів.

Відгуки про товар

© 2012-2023 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України