Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Прописи для дітей 3-4 років

Позиції 1 з 24 з 30

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 30

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Завдяки своїй пізнавальній активності та надмірній цікавості малюк поступово пізнає світ. Коли дитині виповнюється три-чотири роки, вона вже має певний запас знань. Для того, щоб ці пізнання не залишилися на однаковому рівні, з малюком потрібно постійно займатися. Зазвичай заняття з дитиною потребують від дорослих неабиякого терпіння й кмітливості, бо маленькі непосиди перебувають в постійному русі. В цьому віці дитині дуже подобається спільна гра з дорослим. Використовуючи дану вікову особливість, можна повернути любов до гри у потрібне русло.

На допомогу батькам та вихователям прийшли відомі автори дитячої літератури, які створили низку корисних посібників для малечі.

Вже доведено, що від розвитку дрібної моторики дитини залежить не тільки її фізичний, а й інтелектуальний та мовленнєвий розвиток. Тому заняттям з даного виду діяльності треба приділяти особливу увагу. Прописи для дітей 3 років стануть улюбленим зошитом вашого малюка. Всі завдання побудовані у формі гри. Тому дитина із задоволенням їх виконує. Для підготовки руки дітей чотирирічного віку інтернет-магазин «Буклетка» пропонує прописи для 4 років, зошит «Письмо», або «Мій зошит».

Важливими є також заняття з математики. Вони потрібні для того, щоб малюк не просто механічно заучував порядок цифр від одного до п’яти, а розумів, що означає число, який порядок дій можна з ним зробити, міг порівнювати предмети і розрізняти форму. Посібники «Математика», «Математика для малюків 3+, або 4+», «У світі кольорів, форм і чисел» допоможуть дитині з легкістю освоїти світ цифр. Посібник «Логіка і асоціативне мислення» навчить маленького генія самому знаходити оригінальні рішення та вихід з важких ситуацій, сприятиме розвитку його мислення.

Дитині середнього віку кожного дня доводиться сприймати дуже багато інформації. Тому розвиток уваги і пам'яті для неї має велике значення. У вирішенні цього завдання допоможе низка зошитів «Стежка у світ», які повністю складаються з ігрових завдань.

Для визначення рівня розвитку малюка можна скористатися посібником «Тести для дошкільнят 4 років». Завдяки їм ви зможете зрозуміти, на що саме слід звернути увагу в роботі з дитиною. Також у нас є безліч універсальних зошитів, які містять завдання з усіх напрямків навчання. Серед них: «Навколишній світ», «Розвивальні ігри та вправи для дітей», «Навчалочка», «Дошколярик» та інші. Для того, щоб малюк виріс розумним та кмітливим, вам необхідно йому допомогти пізнавати світ. Весь перелік розвиваючих посібників, а також прописи для 3-4 років купити можна в Магазині «Буклетка» за доступними цінами. З нами навчання вашого малюка стане цікавим та корисним.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України