Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

Українська література

Позиції 1 з 24 з 38

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 38

на сторінці

Додаткові товари

Усім учителям не залежно від стажу чи категорії доводиться час від часу стикатися с рутинною роботою підбору необхідного матеріалу і пошуку цікавих завдань, плануючи уроки української літератури.

 

На щастя, вже давно існує зручне вирішення цієї проблеми. Все що потрібно зробити, це завітати на сайт вчителя української літератури, де можна знайти не тільки розробки уроків з української літератури, календарне планування з української літератури, а й літературні диктанти, посібники з виразного читання, збірники текстів, творів видатних поетів і письменників та багато іншого.

 

Справжнім помічником педагога може стати українська література довідник для вчителів, представлений в декількох варіантах. Він допоможе філологу поліпшити свої професійні знання в такій науці як методика, ознайомитися з новітніми прийомами викладання, отримати практичні рекомендації щодо технологій навчання, правильної організації роботи учнів та багато іншого. Також в пригоді сучасному вчителю стане методичний комп’ютерний посібник «Електронний конструктор уроку», в якому містяться конспекти уроків, а також медіа-презентації. Зручно те, що будь-який фрагмент уроку можливо редагувати, користуючись інструкцією для створення власних уроків.

 

Матеріал краще запам’ятається учням на уроці літератури, якщо використовувати наочність, а саме ілюстрації до творів та портрети письменників, які теж можна придбати в нашому інтернет-магазині.

 

Серед широкого асортименту можна знайти і план конспект уроку української літератури, в тому числі для класів з поглибленим вивченням предмету, а також російською мовою навчання. Не дарма вже багато років педагоги України користуються якісними матеріалами таких відомих видавництв як «Ранок», «Основа», «Богдан», «Грамота» - і це цілком зрозуміло, адже над створенням їх методичної літератури працюють професійні, кваліфіковані автори, які опираються на свій багаторічний досвід і новітні досягнення в сфері освіти, дотримуючись вимог чинної програми Мінстерства освіти та науки України.

Читати далі
Сховати