Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

Світова література

Позиції 1 з 24 з 40

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 40

на сторінці

Додаткові товари

Предмет «світова література» є одним із найскладніших у школі, адже коректне його вивчення пов’язане з опануванням великої кількості художніх творів та правильного їх розуміння. А для цього потрібна ґрунтовна підготовка вчителя, який не тільки має захопити учнів своєю дисципліною, а ще й правильно сприймати індивідуальний погляд кожної дитини на той чи інший твір майстра слова.

Жоден сайт вчителя світової літератури не зможе замінити справжнього друкованого посібника,який завжди буде під рукою в потрібний момент.

Навчальний рік педагога завжди починається з того, що розробляється календарне планування світова література. Воно має бути складене відповідно до чинної програми та враховувати зміст методичних рекомендацій до викладання предмету, адже саме там регламентовано кількість класних та домашніх творів, уроків розвитку мовлення та віршів, які треба вивчити напам’ять. Тож правильно складений план – половина успішного процесу викладання світової літератури.

На кожне окреме заняття у вчителя має бути розробка уроку світової літератури з правильно визначеною метою, завданнями та обладнанням. Створити ідеальний урок самостійно досить складно. Всі посібники на нашому сайті пропонують педагогові коректний план конспект уроку світової літератури, виконаний за всіма вимогами. Для зручності в кожній книзі є окремий додаток з календарним плануванням. Новий крок у методиці викладання світової літератури – можливість використовувати електронний конструктор уроку, за допомогою якого можна створити індивідуальний конспект, надавши йому власної креативності та доповнивши формами роботи. які спеціаліст вважає за доцільне ввести в заняття. Також якщо купити книжку усі уроки світової літератури, то можна заощадити велику кількість часу та зусиль при підготовці уроків.

Широка палітра світова література посібники пропонує педагогові на сучасному етапі безліч нових книг, таких як довідники з повною інформацією про художні твори та авторів, каталоги цікавих методичних порад, збірники дидактичних ігор та книжки для уроків позакласного читання. Кожен вчитель знайде на полицях магазину Буклетка саме, те що шукав. Правильний вибір дозволить зекономити сили, час та кошти!

Читати далі
Сховати