Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

Російська мова. Література

Позиції 1 з 24 з 26

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 26

на сторінці

Додаткові товари

Українська мова – єдина державна мова нашої держави. Конституцією передбачено також використання мов громад, які проживають на території України. Шкільна програма знайомить учнів з російською мовою, яка використовується значною частиною населення у повсякденному житті. Знання будь-якої іноземної мови сприяє розвитку гармонійної особистості та виховує в учнів повагу до представників різних національностей.

Сайт вчителя російської мови – вірний помічник педагога. Інтернет ресурс допоможе творчо підійти до створення сучасного конспекту уроку. Кожна мова має свої закони функціонування, які існують тривалий час і закріпилися у свідомості носіїв мови. Російською мовою творили видатні письменники: Пушкін, Толстой, Достоєвський та інші. Вони внесли вагомий вклад у розвиток системи мови. Вчительська праця відрізняється тим, що крім самого навчально-виховного процесу, педагогові доводиться перевіряти робочі зошити, готувати контрольні, самостійні роботи і повсякденні заняття. Використання сучасних технологій дозволяє пришвидшити процес підготовки до уроку.

Для щоденної праці педагогу знадобиться:

• Методичні рекомендації для вчителя російської мови знайомлять з нормативними документами, критеріями оцінювання та всім необхідним для проведення навчально-виховного процесу.

• Російська мова календарне планування за новою програмою допомагає раціонально розподілити навчальний час на вивчення кожної теми. Посібник допоможе виділити основне, на що необхідно звернути більше часу.

• Розробки уроків російська мова полегшують складну роботу педагога, оскільки допомагають зорієнтуватись у темах. Вони ознайомлять зі специфікою навчального матеріалу.

• План конспект уроку російська мова допомагає створити авторське заняття, орієнтуючись на рівень розвитку учнів та завдання, які потрібно виконати під час уроку.

• Мій конспект російська мова – найкращий помічник для педагога. З його допомогою можна спланувати заняття різного типу, підібрати всі необхідні матеріали. Мова – ціла система, яка охоплює фонетику, графіку, граматику, морфологію, орфографію, лексику, фразеологію, синтаксис, пунктуацію, орфоепію та словотвір. Ці розділи не можуть існувати самостійно. Втрата хоч однієї ланки може призвести до руйнування цілої системи. Знання мов світу відкриває перед людиною нові можливості для подорожей, навчання чи професійної діяльності. Завдання вчителя – допомогти учням оволодіти необхідними знаннями, уміннями та навичками. Методична література покликана допомогти педагогу виконувати щоденну роботу якісно.

Читати далі
Сховати