Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

Хімія

21 шт.

на сторінці

21 шт.

на сторінці

Додаткові товари

Хімія – природнича наука, метою якої є дослідження властивостей хімічних сполук та елементів, вивчення умов, за яких одні речовини перетворюються в інші. Дана наука дуже складана, тому вивчення хімії в школі потребує зусиль як зі сторони вчителя, так і зі сторони учнів. Для того, щоб складна наука стала зрозумілою для всіх, вчитель має готуватися до уроків старанно. В цьому йому може допомогти різна навчальна література, яку пропонує інтернет-магазин Bookletka.com та корисні сайти для вчителів хімії. Залежно від того, як вчителю зручно готуватися до уроку, «Буклетка» пропонує як звичну для всіх паперову літературу, так і електронні конструктори уроку для учнів 7-11 класів.

Перший документ, необхідний для кожного вчителя, це, безперечно, календарне планування; хімія – не виняток. По-друге, кожен вчитель під час підготовки до уроку з радістю використовує конспекти уроків з хімії – вони не тільки полегшують роботу вчителя, але й роблять уроки більш різноманітними. «Буклетка» пропонує вчителям розмаїття різної літератури. Серед найбільш популярних посібників можна виділити Уроки хімії (Кучер Л., Олійник І.), Мій конспект. Хімія (Старовойтова І. Ю., Люсай О. В.), Усі уроки хімії (Старовойтова І. Ю., Люсай О. В.) та інші. Вони містять стандартні розробки уроків для учнів школи.

Але більшість вчителів – творчі особистості, які намагаються перетворити кожен свій урок на щось надзвичайне. В такому випадку вчителям необхідно звернути увагу на розробки уроків з хімії та посібники, які містять задачі та вправи, хімічні диктанти, ігрові технології на уроках хімії, інноваційні технології, дидактичну картотеку та інші. Все це можна знайти в інтернет-магазині «Буклетка».

Ще однією важливою умовою якісної роботи вчителя є самоосвіта. Кордонів для самовдосконалення не існує, тому для поглиблення знань зі свого предмету вчителю стане у нагоді література з термінологією, назвами хімічних елементів, основними класами сполук та інша література.

Позакласна робота з хімії також є важливою умовою для створення мотивації до навчання та поглиблення знань учнів з предмету. Інтернет-магазин пропонує вчителю посібники з позакласної роботи, з підготовки до тижня хімії в школі, сучасні хімічні олімпіади, з вдосконалення кабінету хімії і т.д.

Bookletka.com – це ідеальний сайт вчителя хімії, де він зможе підібрати необхідну літературу та замовити її на дуже вигідних умовах.

Читати далі
Сховати