Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

1 клас

Позиції 1 з 24 з 74

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 74

на сторінці

Додаткові товари

Методичні посібники для вчителів 1 класів.

Вчитель початкових класів – вірний друг та помічник учнів молодших класів, що знайомить їх з новими шкільними предметами. Починаючи з першого класу школярі повинні оволодіти широким спектром знань з різних дисциплін. Перед педагогом стоїть непросте завдання, яке вимагає від нього професіоналізму та залучення всіх сил та знань. У своїй роботі викладач керується програмою та документами, які затвердило міністерство освіти та науки України. Навчальний процес передбачає використання навчальних підручників, посібників, а також іншої методичної літератури під час підготовки до занять. Методичні рекомендації 1 клас 2016-2017 допоможуть вчителеві організувати навчально-виховний процес. Посібник містить в собі необхідні документи, які знадобляться педагогу в щоденній роботі з дітьми. Завдяки виданню, вчителі познайомляться з методичним коментарем, вимогами до оцінювання досягнень учнів, а також із змінами до навчальних програм.

Навчальна програма кожного шкільного предмета вміщує безліч тем, які необхідно розглянути протягом навчального року. Календарні планування 1 клас нова програма – обов`язковий атрибут кожного педагога. Планування знайомлять вчителів з розподілом часу на вивчення кожної окремої теми. Це дозволяє ефективно планувати теми для кожного уроку та ефективно використовувати навчальний час.

Класний журнал 1 - 4 клас – найважливіший та найнеобхідніший документ у кожному класі. Журнал містить в собі безліч необхідної інформації: відвідування, успішність учнів, загальні відомості про учнів, листок здоров`я та інше. Найголовнішою вимогою щодо ведення класного журналу є охайність. Класний керівник заповнює основну частину журналу і стежить з його допомогою за успішністю учнів свого класу.

Підготовка до кожного уроку забирає у вчителя безліч цінного часу. Методичні посібники для вчителів 1 класів, конспекти уроків 1 клас за новою програмою допоможуть створити цікаве та насичене заняття, а також значно зекономлять час педагога. 1 клас конспекти уроків – орієнтир для вчителя, який знайомить педагога з тим, на що потрібно звернути особливу увагу під час вивчення нової теми чи розділу загалом. Посібники розроблені фахівцями галузі з урахуванням інноваційних підходів навчання учнів.

Плани конспекти 1 клас математика - допоміжний посібник під час підготовки до уроку. Видання допомагає створити заняття, яке досягне поставлену навчальну та виховну мету. Посібник допоможе вчителям-початківцям, яким спочатку дуже складно правильно спланувати урок у першому класі.

Читати далі
Сховати