Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

1 клас

Позиції 1 з 24 з 86

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 86

на сторінці

Додаткові товари

 Методичні посібники для вчителів 1 класів.

 

 Вчитель початкових класів – вірний друг та помічник учнів молодших класів, що знайомить їх з новими шкільними предметами. Починаючи з першого класу   школярі повинні оволодіти широким спектром знань з різних дисциплін. Перед педагогом стоїть непросте завдання, яке вимагає від нього професіоналізму та   залучення всіх сил та знань. У своїй роботі викладач керується програмою та документами, які затвердило міністерство освіти та науки України. Навчальний   процес передбачає використання навчальних підручників, посібників, а також іншої методичної літератури під час підготовки до занять. Методичні   рекомендації  1 клас 2018-2019 допоможуть вчителеві організувати навчально-виховний процес. Посібник містить в собі необхідні документи, які знадобляться   педагогу в щоденній роботі з дітьми. Завдяки виданню, вчителі познайомляться з методичним коментарем, вимогами до оцінювання досягнень учнів, а також   із змінами   до   навчальних програм.

 

 Навчальна програма кожного шкільного предмета вміщує безліч тем, які необхідно розглянути протягом навчального року. Календарні планування 1 клас нова   програма – обов`язковий атрибут кожного педагога. Планування знайомлять вчителів з розподілом часу на вивчення кожної окремої теми. Це дозволяє  ефективно планувати теми для кожного уроку та ефективно використовувати навчальний час.

 

 Класний журнал 1 - 4 клас – найважливіший та найнеобхідніший документ у кожному класі. Журнал містить в собі безліч необхідної інформації: відвідування,   успішність учнів, загальні відомості про учнів, листок здоров`я та інше. Найголовнішою вимогою щодо ведення класного журналу є охайність. Класний керівник   заповнює основну частину журналу і стежить з його допомогою за успішністю учнів свого класу.

 

 Підготовка до кожного уроку забирає у вчителя безліч цінного часу. Методичні посібники для вчителів 1 класів, конспекти уроків 1 клас за новою програмою   допоможуть створити цікаве та насичене заняття, а також значно зекономлять час педагога. 1 клас конспекти уроків – орієнтир для вчителя, який знайомить   педагога з тим, на що потрібно звернути особливу увагу під час вивчення нової теми чи розділу загалом. Посібники розроблені фахівцями галузі з урахуванням   інноваційних підходів навчання учнів.

 

 Плани конспекти 1 клас математика купити, як допоміжний посібник під час підготовки до уроку. Доставка здійснюється у Харків, Одесса, Київ, Дніпро, Львів та   до всіх куточків України.

 

 Видання допомагає створити заняття, яке досягне поставлену навчальну та виховну мету. Посібник допоможе вчителям-початківцям, яким спочатку дуже   складно правильно спланувати урок у першому класі.

Читати далі
Сховати