Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

Зошити 4 клас

Позиції 1 з 24 з 221

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 221

на сторінці

Додаткові товари

Провчившись разом з дітьми перші три класи, батьки вже добре розуміють необхідність робочих зошитів. Наша колишня освіта не передбачала додаткових буклетів - підручник та звичайний зошит у клітинку або лінію, поля на яких ми креслили самі. Зараз, наприклад, зошит з математики 4 клас, має особливе призначення окрім навчання - це зацікавлення школяра.

 Сучасна програма, охопивши велику кількість наук одночасно, потребує особливого підходу. Саме його і пропонує додатковий навчальний зошит з читання 4 клас, як і усі інші, він зрозумілою мовою доносить до дітей основи предмету. Та як би нас не переконували у потребі купити робочі зошити для 4 класу, приємно буде розібрати кожен з буклетів.

 Розглянемо деякі зошити для 4 класу детально:

 • Зрозуміла усім - математика робочий зошит 4 клас, любить школяр цей предмет чи ні, та сказати що чогось не розуміє - неможливо. Дуже докладно викладені питання, які повністю доповнюють теми і завдання у підручнику. Достатньо трохи часу та зусиль, і предмет буде підкорений.

 • Дуже цікаве природознавство, 4 клас робочий зошит, допомагає дітлахам вивчати природу. Довколишній світ, завдяки глибокому вивчанню, стає зрозумілим і близьким, а це край необхідно у вихованні нового покоління. Людству, слід більше думати про екосистему і збереження зникаючих видів тварин та рослин.

 • Щоб наші діти росли з розумінням своєї національності, громадянська освіта 4 клас зошит, розповість про нашу громаду. Школяр, має пишатись своєю історією, своєю країною, тим, хто він є. Якщо людина не має коренів, вона не знайде своєї особистості, їй буде важко прагнути до перемог.

 • Вкрай необхідний зошит українська мова 4 клас, з яким складні мовні правила будуть вивчатись непомітно - самі по собі. Багато хто, довчившись до 4 класу, може вважати що майже все вже знає і втратити цікавість. Спеціальні допоміжні зошити не дадуть розслабитись малим науковцям.

 • Розповість про правила поведінки людини для збереження здоров'я - основы здоровья 4 класс зошит, який допоможе батькам донести до дитини необхідні і прості правила життя. Буває дуже важко часом, навіть примусити дитину щоденно двічі чистити зуби. Саме в таких питаннях допомагав зошит початкових класів. В четвертому класі, дітям будуть викладені більш обширні поняття.

 Придбати зошити, можливо як оптом, так і в роздріб. Велика користь за невелику ціну - сучасні зошити за новою програмою навчання.

Читати далі
Сховати