Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

Зошити 3 клас

Позиції 1 з 24 з 207

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 207

на сторінці

Додаткові товари

Сучасна шкільна програма може здаватись складною для багатьох дорослих, та завдяки яскравим ілюстрованим зошитам і підручникам, діти засвоюють її досить легко. В розділі купити зошити 3 клас, які завжди є на складі дуже легко, та більш приемніше, що ціни видавництв не відрізняються, а асортимент вражає.

 Багато предметів одночасно, може осягнути лише зацікавлена людина. Тож першочергове завдання кожного буклету - знайти потаємний хід до сердець малюків. Розглянемо основні тематичні зошити.

 • Як виклав зошит природознавство 3 клас Гільберг - вчений і письменник? Це не прості сухі тексти для шукачів інформації. І природознавство 3 клас Грущинська зошит - справжній рятівний круг для малих, в якому прискіпливо викладені всі деталі про тварин в захоплюючому контексті.

 • Так саме добре викладена інформатика 3 клас робочий зошит, Ломаковська просто і зрозуміло сформулювала питання. Завдяки звичному розмовному стилю, школярі легко засвоюють навіть складні теми. Цікавий зошит інформатика 3 клас Корнієнко, розповідає про основи інформаційних систем в ігровому стилі.

 • Досить не простий предмет - математика, робочий зошит 3 клас, допоміг зробити викладання та розуміння більш доступним. Вчитель, легко може покластись на школярів, даючи завдання додому за цим зошитом. Третьокласник легко впорається з усіма вправами, і зробить це залюбки.

 • Не менш важливий зошит з читання 3 клас, який допомагає розібратись дітям у вивченому матеріалі та закріпити в пам'яті отриману інформацію. Згідно наукових досліджень, нові покоління не дуже заохочені до читання. Причиною є нерозуміння слів! У зв'язку з цим, рекомендовано виконувати завдання з усіх предметів вголос, читаючи їх і розв'язуючи. А зошит з читання, просто необхідна річ, до праці з яким необхідно ставитись з особою увагою.

 • Для більшого впливу на якість мови, до читання додали розвиток мовлення 3 клас зошит, що несе із собою велику користь школярам. Це далеко не всі буклети з читання, набагато більше ви можете побачити на сторінках нашого магазину.

 

Усі необхідні зошити ви можете придбати за досить невисокою ціною. Достатньо зробити замовлення на сайті, або за вказаним телефоном. До того ж, ми залюбки надамо додаткову інформацію про любий посібник: справжній зошит друга природи 3 клас, інформатику, математику, читання та інші. Необхідні робочі зошити 3 клас купити доведеться обов'язково, тож краще зробити  в інтернет-магазині за помірною ціною. 

Читати далі
Сховати