Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

Зошити 2 клас

Позиції 1 з 24 з 255

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 255

на сторінці

Додаткові товари

Навчання дитини має велике значення у будуванні її майбутнього. Науково технічний розвиток невпинно крокує у перед, не даючи нашим малюкам перепочинку. Сучасна шкільна програма осягає багато наук вже на 2 році, та щоб усе було доступно і зрозуміло, треба купити зошити для 2 класу нова програма, які допомагають малятам в цікавій формі виконувати завдання за всіма предметами. Всі завдання викладаються у ігровій формі, мають цікаві ілюстрації та зрозумілі пояснення.

 Яскраві робочі зошити 2 клас це:

 • Основа основ - робочий зошит математика 2 клас, розкриває досить складний предмет у цікавому контексті із завданнями різної складності. Вирішуючи задачі, діти одночасно виконують приклади з розмальовками, та іншими розважаючими хитрощами.

 • Розповідає про живу і неживу природу природознавство 2 клас робочий зошит, за допомогою мальовничих зображень та досить простих питань. Школярі вивчають у 2 класі різні пори року, природні явища, своє довкілля. Природознавство, закладає розуміння довколишнього середовища.

 • Сучасна інформатика 2 клас робочий зошит, допомагає дітям зрозуміти основи інформаційних технологій. В колишні часи, цей предмет починали вивчати в старших класах, тепер, кожне маля знає що таке комп'ютер і як він працює. Надалі, усі ці знання будуть дуже корисні.

 • Дуже корисний для маленьких школярів зошит з читання 2 клас, який як і інші робочі зошити повністю співпрацює з підручниками. Дитина самостійно може перевірити себе відповідаючи на питання до розповідей. Читання, один з найважливіших предметів у початкових класах, оскільки тільки навчившись добре читати, школяр зможе повноцінно навчатись далі. Необхідно вміти читати швидко та розуміючи текст.

 • Трохи незвична логіка 2 клас робочий зошит, повністю дає зрозуміти дорослим, що сучасна система виховання повністю змінилась. Питання які входять до цього буклету, схожі на питання в тестах на коефіцієнт інтелекту. Наші діти вже набагато краще орієнтуються в логічному розв'язанні, і скоро перевершать своїх батьків завдяки особливому досвіду що дає цей предмет.

 

Різноманітні зошити, 2 клас нова програма, пропонує до вивчання, і наведені предмети - мала частина великого списку, але всі вони необхідні. Бажаєте купити малюкові основні або додаткові робочі зошити 2 клас? Багато коштів не знадобиться. Досить розумну ціну має вся навчальна література в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо придбати зошити на клас, та отримати знижки й безкоштовну доставку

Читати далі
Сховати