Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

Українська Русский

Прописи 1 клас

Позиції 1 з 24 з 55

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 55

на сторінці

1 клас стає для всіх дітлахів першою сходинкою у світ знань. Та для того, щоб упевнено йти по цьому шляху, потрібно пізнати свою мову - навчитися писати, читати, говорити. Якщо у вашому домі з’явився маленький школяр, дуже скоро вам доведеться купити зошити українська мова 1 клас. Бо, ніякі знання без практичного застосування не матимуть жодного сенсу.

Магазин «Буклетка» пропонує ряд посібників, які допоможуть першокласнику легко оволодіти навичками письма, грамоти, та розвинуть мовлення.

Користується популярністю «Зошит для письма» 1 клас Вашуленко № 1 і №2, розроблений для дітей, у яких знайомство з Букварем ще попереду. В посібнику містяться вправи на розвиток дрібної моторики першокласника, які включають в себе штрихування, обведення зразка, копіювання елементів, розфарбовування. Завдяки завданням в цьому зошиті вчитель зможе визначити, яка рука в дитини є головною.

Важливим і необхідним додатком до прописів «Мій перший зошит» є зошит з письма 1 клас Цепова І.В., Звіркова Н.В. «Мої перші літери». В ньому малюки можуть вправлятися у написанні всіх літер українського алфавіту. Ігровий формат посібника робить виконання вправ цікавим. Малюк, думаючи, що він грається, насправді поступово тренує свою руку .

Робочий зошит з письма 1 клас Захарійчук «Першокласні прописи» стане надійним помічником до «Букваря», укладеного авторами Захарійчук, Науменко. Завдяки роботі в ньому дитина зможе навчитися каліграфічно писати букви. Крім цього посібник містить вправи з читання та розвитку мовлення, що допоможуть навчитися складати речення за схемами, робити звуковий аналіз слів. Не забудьте також купити зошит навчання грамоти 1 клас «Прописи» автора Сапун Г., або «Прописи» Тарановської С. Обидва посібники з друкованою основою відповідають новій навчальній програмі і можуть використовуватися, як додаток до «Букваря» Вашуленка. Вони стануть допомогою як першокласникам, так і вчителям та батькам.

Для того, щоб вдосконалювати навички, отримані в букварний період, дитині знадобиться зошит з розвитку мовлення 1 клас. Він містить дуже багато ілюстрованого матеріалу, ретельно підібраного за змістом до навчальних тем. Використовуючи картинки, діти навчаться складати розповіді, будувати логічні ланцюжки, тощо. Також у ньому є цікаві вправи, хвилинки каліграфії, завдання на творчість. Зошит допоможе першокласнику підготуватися до початку вивчення української мови в наступному році.

Буклетка пропонує також багато прописів на російській мові. Це такі , як «Мои первые буквы», «Прописи», «Прописи с калькой для левшей», «Соловушка», «Букварёнок» та ін. Завдяки цим зошитам першокласники можуть вивчити правила написання літер російського алфавіту, розвинути своє образне мислення, навчитися висловлювати думки російською.

Читати далі
Сховати