Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

Підручники 3 клас

Позиції 1 з 24 з 37

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 37

на сторінці

Додаткові товари

Інтернет-магазин спеціалізованої літератури пропонує купити підручники для 3 класу для навчання у загальноосвітніх шкільних закладах. В цьому розділі - нова навчальна література для учнів 3 класу, яка отримала схвалення від Міністерства освіти і науки України; підручники 3 клас нова програма мають грифи та відповідають вимогам, затвердженим у 2015 році. На сайті містяться посібники з усіх основних предметів, серед них: українська мова підручник 3 клас (Вашуленко, Захарійчук, Гавриш), як для шкіл з навчанням українською, так і російською мовами, підручник російська мова 3 клас (Лапшина, Статівка) в декількох варіантах, та підручник літературне читання 3 клас (Савченко, Науменко), викладені різними мовами та створені різними авторськими колективами. Наприклад, читання 3 клас підручник Савченко призначений для учнів україномовних шкіл.

 

При складанні навчального плану, вчителя дотримуються навчально-методичних програм і рекомендують літературу, затверджену на державному рівні, але їх вибір не завжди однаковий. Тому, в асортименті є і математика 3 клас богданович, і рівкінд підручник 3 клас, щоб ви обов'язково знайшли в розділі, що шукаєте. В них містяться домашні завдання для самостійного виконання та вправи для роботи під час уроку. І, хоча більшість рекомендує підручник 3 клас богданович, обидва користуються попитом, складені і перевірені провідними авторами.

 

Важливим для дитини є різнобічний розвиток через долучення до творчого процесу: образотворче мистецтво 3 клас підручник (Калініченко) стане для дитини провідником у світі прекрасного, музичне мистецтво 3 клас підручник (Масол, Арестова) допоможе розвинути музичні таланти, а трудове навчання 3 клас підручник (Веремійчик, Сидоренко) залучить дитину до процесу праці. З швидким розвитком технологій з'явилась необхідність опановувати роботу на комп'ютері з раннього віку, тому інформатика 3 клас підручник (Ломаковська, Корнієнко, Коршунова) відповідає усім потребам сучасного навчального процесу і обовязково стане в нагоді. Розширити уяву дитини про зовнішній світ допоможе природознавство 3 клас підручник (Грущинська, Гільберг), який навчить її любити природу, та Я у світі 3 клас підручник, що надасть перші знання про суспільство та суспільну свідомість. Яскраві ілюстрації в них поєднуються з цікавим викладом інформації, адаптованим відповідно до особливостей сприйняття та пізнавальних потреб дитини.

Читати далі
Сховати