Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

Підручники 2 клас

Позиції 1 з 24 з 44

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 44

на сторінці

Додаткові товари

Перед тим як відправити вашу дитину на другий рік навчання, насамперед необхідно купити підручники для 2 класу, бо ж без них навчальний процес ніяк неможливий. Всі необхідні підручники є у наявності в нашому інтернет-магазині, крім того, ми пропонуємо вам тільки найякісніші примірники, затверджені Міністерством освіти і науки України.

Вивчати українську мову дитина буде з радістю, якщо вона матиме Вашуленко 2 клас українська мова підручник (Захарійчук, Гавриш). В цих підручниках матеріал подано просто, але є багато цікавинок та різноманітні вправи, що сприятимуть підвищеній увазі школяра при навчанні. Гарні малюнки, захопливі тексти та вірші будуть до вподоби дітям цього віку, тому вони без проблем засвоять потрібні правила та навчаться добре писати.

Інтерес до літературного слова можна викликати читаючи літературне читання 2 клас підручник (Савченко, Науменко). Підручники відкриють другокласникам найцінніші скарби рідної мови, цікаві твори дитячої української літератури стануть близькими та зрозумілими, а ще допоможуть розвинути фантазію.

Нарешті прийшов час знайомитись з операціями множення та ділення, а також з множинами й величинами. Математика 2 клас богданович підручник - книга, що містить зрозуміле пояснення часто незрозумілих дітям математичних правил. Вже скоро, виконуючи запропоновані вправи, школяр навчиться швидко рахувати, розв'язувати задачі та розрізняти геометричні фігури.

Пізнавати природу для дітей дуже важливо з молодших класів. Адже кожен неодмінно повинен знати якнайбільше про світ, який його оточує. Підручник природознавство 2 клас (Гільберг, Грущинська) має відповіді на всі запитання, які можуть виникнути у дитини. Механізми зміни дня і ночі, пір року, а також такі явища як дощ, сніг та вітер нарешті стануть зрозумілими.

Опанування комп'ютера у наш час не є примхою чи розвагою - це необхідність. Дитина повинна вміти працювати з цим пристроєм за всіма правилами, знати його призначення та з чого він складається. Підручник інформатика 2 клас (Корніїнко, Коршунова, Ломаковська, Морзе) містить всю необхідну інформацію, а також цікаві вправи для її засвоєння.

Посилити роль краси та мистецтва у особистому становленні учня допоможе образотворче мистецтво 2 клас підручник (Калініченко). Книга містить найнеобхідніші відомості та безліч повчальних малюнків, включаючи шедеври мистецтва. Широкий вибір художньо-практичних завдань дає змогу школярам обирати найцікавіші саме для них, що сприяє особистому розвитку кожної дитини.

Читати далі
Сховати