Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

Підручники 1 клас

Позиції 1 з 24 з 42

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 42

на сторінці

Додаткові товари

Дуже швидко промайнуть 6 років і незабаром Ваша дитина піде до першого класу. Цей період особливо важливий та клопіткий для батьків, адже до школи треба ретельно підготуватися: придбати необхідне шкільне приладдя, зошити, портфель та найважливіше - купити підручники для 1 класу.

 

Першим та найважливішим підручником "першачка" звичайно стане буквар 1 клас Вашуленко ( Захарійчук), який складається з 3 основних блоків: добукварної підготовки, букварної та так званий "післябукварик". Головна мета вищезазначених частин це накопичення у дитини необхідного запасу слів, вдосконалення зв'язного мовлення, розвиток навичок з читання. Після того як дитина опанує царину літер, слів та простих словосполучень в нагоді стане українська мова 1 клас підручник Вашуленко (Хорошковська, Гавриш), яка включає лише усне мовлення.

 

Навчити першокласника лічити, вміти порівнювати, розуміти й читати математичні висловлювання допоможе підручник богданович 1 клас математика «рівкінд», використання якого у навчальному процесі створить міцний ґрунт для наступних етапів вивчення предмету. Що таке світ та природа допоможе зрозуміти І.В. Грущинська природознавство 1 клас підручник «Гільберг» у якому учень зможе засвоїти елементарні екологічні знання та вміння, як відповідально ставитися до навколишнього середовища.

 

Відправити учня у світ гармонії та краси мистецькими стежками, допоможе образотворче мистецтво 1 клас підручник «Калініченко», у якому дитина навчиться гармонійно сприймати навколишній світ, бачити і розуміти красу.

 

Навчитися гарно малювати покликаний курс мистецтво 1 клас підручник «Масол», який логічно продовжує попередній посібник О. Калініченко.

Подорожуючи по світу образотвторчого мистецтва, першокласник зустріне трудове навчання 1 клас підручник автора «Сидоренко», в якому описані ручні техніки обробки матеріалів, технічна творчість, декоративно-ужиткове мистецтво.

 

Піклуватися про власне здоров'я та самопочуття оточуючих допоможуть навчальні матеріали основи здоровя 1 клас підручник, який докладно та у зрозумілій для першокласника формі, розповість про розвиток життєвих навичок, гігієни, сприятливих для здоров’я, безпеки і гармонійного розвитку.

 

І нарешті вірно розуміти і відчувати музичні твори допоможе 1 клас підручник з музики у якому описані загальне розуміння музичних творів, наведені прикладі простих та веселих пісень для дітей, початкові знання з музичної грамоти.

Читати далі
Сховати