Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

Мерзляк. Алгебра, Геометрія

Позиції 1 з 24 з 89

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 89

на сторінці

Додаткові товари

Розділ підручників з алгебри та геометрії нашого сайту пропонує - яскраві та якісні книги під авторством Мерзляка А.Г. Мерзляк Аркадій Георгійович достатньо відома особистість в сучасній математичній шкільній науці: учитель математики вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України, викладач Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер". У творчому доробку Аркадія Георгійовича вже біля 50 посібників з математичних наук (алгебра, геометрія), а тому обравши підручник мерзляк ви не помилитеся.

 

Ми раді тому, що маємо змогу презентувати відвідувачам сайту найкращі підручники Мерзляка А.Г. для учнів 5 - 11 класів загальних та спеціалізованих середніх освітніх закладів, на українській та російській мовах, зокрема: збірники задач з алгебри та геометрії, готові домашні завдання (ГДЗ мерзляк) з алгебри та геометрії, підручники з алгебри та геометрії різних рівнів підготовки. Окрему увагу заслуговує книжка мерзляка для вчителів математики і робочий зошит з математики для учня. Посібники, автором якого є мерзляк купити можна прямо на сторінці відповідної книги, натиснувши на кнопку "Додати у кошик".

 

Кожен підручник має чітку та логічну побудову, гарні роз’яснення та тлумачення, зрозумілі приклади, вправи для повторення попередніх курсів, завдання типу «Перевір себе самостійно». Підручник "Математика" мерзляк полонський якір 5 клас, складений за новою програмою погодженою з Міністерством освіти та науки України та складається з таких розділів: натуральні числа; додавання і віднімання натуральних чисел; множення і ділення натуральних чисел; звичайні дроби; десяткові дроби; вправи для повторення; завдання «Перевірте себе» в тестовій формі. Доповненням до цього видання є інший підручник, а саме збірник задач з математики мерзляк, яки містить практичні завдання для засвоєння вивченого теоретичного матеріалу.

 

Підручник алгебра мерзляк для 8 класу містить навчальні матеріали по таким темам: раціональні вирази; квадратні корені. Дійсні числа; квадратні рівняння. А посібник з геометрії для учнів тих же класів запропонує наступні розділи для вивчення: чотирикутник; подібність трикутників; розв'язування прямокутних трикутників; многокутники. Площа многокутника.

 

Учням старших класів, згідно затвердженої шкільної програми, автор пропонує збірник задач з алгебри мерзляк та збірник геометрія мерзляк. Ці книги розділені на три зручні розділи: тренувальні вправи; контрольні роботи; підсумкові контрольні роботи.

 

Для учнів які надолужують шкільну програму, або працюють з репетитором у нагоді стануть ГДЗ, мерзляк збірник задач і контрольних робіт, які допоможуть дитині самостійно опанувати окремі етапи шкільної програми з алгебри чи геометрії.

 

Робочі зошити математика мерзляк для учнів молодших класів містять понад півтисячі задач. Кожна з них відповідає окремому рівню теоретичних та практичних знань учня. Для більшої ефективності, у зошитах наведено багато завдань розвиваючого характеру. Різні рівні складності задач суттєво розширють для викладачів межі їх методичних заходів.

Читати далі
Сховати