Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Особистість дошкільника: перспективи розвитку. Навчально-методичний посібник

Особистість дошкільника: перспективи розвитку. Навчально-методичний посібник

Додати відгук

ISBN: 978-966-634-509-0

Автор книги: Піроженко Тамара Олександрівна

Видавництво: Мандрівець

Сторінок: 166

18,00 грн.
Кількість:
Коротка інформація
У посібнику розкрито основні питання організації життєдіяльності дітей дошкільного віку в умовах особистісно орієнтованої педагогічної технології. Автор і керівник наукового впровадження ідеї – доктор психологічних наук
Т.О. Піроженко – проаналізувала концептуальні положення, освітні цілі, логіку процесу організації освітньо-виховного процесу в новому форматі психолого-педагогічного проектування взаємодії дорослого з дітьми. Відображена технологія характерна антропоцентричністю, гуманістичною і психотерапевтичною спрямованістю і має на меті різнобічний, вільний та творчий розвиток особистості дитини. В матеріалах посібника узагальнено науково-експериментальні здобутки колективу лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України, методистів та педагогів Житомирського інституту післядипломної педагогічної освіти і педагогічних колективів дошкільних закладів м.Житомир. Науково-методичні рекомендації органічно пов'язані зі змістом сучасної дошкільної освіти, визначеної в її Базовому компоненті.
Посібник адресований усім, хто прагне забезпечити дитині емоційне благополуччя та своєчасний розвиток здібностей (комунікативних, інтелектуальних, вольових), що формуються на початку життя, коли в центрі освітньо-виховного процесу дитина виступає активним та пріоритетним суб'єктом розвитку.
Для педагогів дошкільних навчальних закладів, психологів, викладачів, студентів.

Особливість видання
Посібник розкриває технологію психолого-педагогічного проектування взаємодії дорослого з дитиною (Технологія П³), базовану на особистісно орієнтованих програмах розвитку дитини.
Він містить поради щодо спільної творчої діяльності вихователя та дошкільника – створення цікавих проектів, а також добірку несподіваних завдань, запитань та ігор для занять з малюками в садочку і вдома. Велику увагу приділено і співпраці вихователя та батьків.
Читати далі
Сховати

Особистість дошкільника: перспективи розвитку. Навчально-методичний посібник

Двічі клацніть на зображенні для перегляду в повному розмірі

Зменшити
Збільшити

Більше зображень

При замовленні на суму від 500 грн. - Доставка по Україні безкоштовно

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України