Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

Сотникова Німецька мова

Позиції 1 з 24 з 54

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 54

на сторінці

Німецька мова стає дедалі популярнішою в навчальних закладах України. Досить часто саме вона є другою іноземною мовою, яку починають вивчати учні 5 класів. Школи філологічного спрямування, де учні мають можливість вивчати кілька іноземних мов паралельно, розпочинають процес їхнього опанування ще на початку шкільного навчання, у 1 класі.

Рекомендованими Міністерством освіти і науки України, а також апробованими є підручники під редакцією Сотникової. Окрім основної книги можна також сотникова робочий зошит купити, книгу для вчителя. до яких буде додано диски з аудіо записами. Вони допоможуть краще розпізнавати аутентичну німецьку вимову, навчитися чітко та коректно вимовляти звуки та ставити інтонаційний наголос в реченні.

Популярні Hallo freunde сотникова книги використовують з 5 класу для вивчення німецької мови як другої іноземної. Вони містять оптимально підібраний матеріал, який допомагає швидко опанувати великий обсяг інформації. Подальші підручники, зокрема німецька мова 6 клас сотникова білоусова, спрямовані на ефективне формування комунікативних навичок школярів, поповнення лексичного запасу необхідною кількістю мовних одиниць.

В наступному класі треба німецька мова 7 клас сотникова купити, разом з робочим зошитом та книгою для вчителя. Саме вони є логічним продовженням курсу, розрахованого аж до закінчення школи. Серед переваг, які виділяють підручники німецької мови сотникова 7 клас, можна відзначити:

• оптимально підібрані лексичні одиниці;

• повну адаптованість до вікових особливостей школярів даного класу;

• лінгвокраїнознавчу спрямованість книги;

• велику кількість вправ;

• гарно пояснений граматичний матеріал з комплексом тренувальних завдань.

Читати далі
Сховати