Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

Українська Русский

Підготовка до навчального процесу дитини - це не тільки організаційні питання. Необхідна також і особистісна підготовка дітей, яка має на увазі придбання навичок, які допомогли б їм влитися в новий соціум. Навіть якщо діти раніше ходили в дитячий сад і отримували можливість поспілкуватися між собою, то в школі все для них буде новим. Безболісно адаптуватися до абсолютно нового середовища допоможуть навички спілкування, взаємодія, здатність поступатися, панувати і так далі.

В 9 областях України з 3 по 19 травня триває перша хвиля апробації завдань для подальшого моніторингу початкової освіти. Метою дослідження, що проводиться в 44 школах, є оцінка читацької та математичної компетенції учнів четвертих класів.

На наступному етапі проводитиметься моніторинг якості початкової освіти в Україні. Завдання будуть підготовлені на основі результатів, отриманих під час апробації. Учням пропонуються літні вправи. Кампанія завершиться 19 травня. Експеримент продовжиться наступного навчального року – в жовтні школярі знову виконуватимуть тести. Вже за півтора місяці одинадцятикласники розпочнуть складати ЗНО з різноманітних дисциплін, поміж яких фізика та географія вже впродовж кількох років залишаються найскладнішими. Саме з них учні отримують найменші бали, а спеціалісти намагаються визначити причину такої ситуації.

Без знання англійської мови в сучасному світі стає дедалі важче. Це - комп’ютерні програми, фільми, література, спілкування з іноземцями в закордонних подорожах, тощо. В багатьох українських школах вивчення англійської є обов’язковим вже з першого класу. При вивченні іноземної можна користуватися посібниками авторів: Карпюк, Несвіт, Зінов'єва, Доценко, Євчук, та ін. Серед новинок літератури - Голіцинський граматика англійська мова, купити яку можна в інтернет-магазині «Буклетка».