Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

0564 74-03-99, 096 954-05-60

ua / ru

ЗНО 2018 – найболючіша тема не лише для учнів 11 класів, але й для вчителів та батьків, які також стривожені майбутніми результатами своїх дітей. Всі чекають сюрпризів та Міністерство освіти і науки України викладає нову інформацію порціями.

Перед початком нового навчального року всі форуми заполонили повідомлення від батьків, які скаржаться на те, що їм виходить дуже дорого зібрати до школи своє чадо, придбати йому зошити, канцелярію, одяг та інші необхідні речі. Та чомусь ніхто навіть не задавався питанням, а скільки ж треба фінансів, щоб до старту нового року підготувався вчитель?

Ні для кого не секрет, що, наприклад, польські вищі навчальні заклади ще якихось 10 років тому цінувалися набагато нижче, ніж українські. Пройшло всього кілька років, а вони змогли на крок вирватися вперед і гідно стати взірцем для багатьох освітніх систем. Як вони змогли реалізувати такі майже неможливі ідеї в життя,створити якісні підручники та забезпечити навчальні заклади сучасними спеціалістами, та чи можливо зробити те ж саме українцям?

Підготовка до навчального процесу дитини - це не тільки організаційні питання. Необхідна також і особистісна підготовка дітей, яка має на увазі придбання навичок, які допомогли б їм влитися в новий соціум. Навіть якщо діти раніше ходили в дитячий сад і отримували можливість поспілкуватися між собою, то в школі все для них буде новим. Безболісно адаптуватися до абсолютно нового середовища допоможуть навички спілкування, взаємодія, здатність поступатися, панувати і так далі.